два крема на Гарние - кой е по-добър?

  • 1 089
  • 19
реших да си взема нещо леко и хидратиращо за лятото,което да използвам след баня и вкъщи предимно. Спрях се на Гарние,защото много добре ми понася марката и ми харесва. Обаче сега незнам кой крем да си взема от двата:
 Тотал фреш флуид с гроздови семки или Тотал комфорт с акациев мед.

Моля помагайте със съвети.
Мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз съм използвала  Тотал фреш флуид с гроздови семки и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Хидратиращо е първото, второто е подхранващо за суха кожа. Така че за сезона - флуид.
Виж целия пост
# 3
Използвах това:



много лек и приятен, но няма СПФ, цена 6.50 лв.; лесно попива, но малко "кирлясва", ако се сложи друг крем или ФДТ отгоре; мирише свежо, но ми излизаха пъпки по лицето от него, на шията и на деколтето ми се отразява доста добре и го ползвам само за тях;
Виж целия пост
# 4
Хидратиращо е първото, второто е подхранващо за суха кожа. Така че за сезона - флуид.
уф, ами моята кожа  е ужасно суха и има нужда също от подхранване, май ще си взема и двата, макар че клоня към флуида,защото за него повече положителни отзиви чух
Виж целия пост
# 5
Можеш за през деня да си вземеш с гроздовите семки, а за през нощта с акациевия мед - има и нощен.
Виж целия пост
# 6
Можеш за през деня да си вземеш с гроздовите семки, а за през нощта с акациевия мед - има и нощен.
вярно, не бях се сетила за този вариант. Благодаря за идеята  Hug  bouquet  - не са скъпи продуктите им и мога да си позволя и двата. Мисля, че точно така ще направя. За съжаление медът често предизвиква алергични реакции, затова се колебаех доста, но въпреки всичко ще порискувам
Виж целия пост
# 7
И аз съм за фреша.
Но наистина като сложиш фондьо тен после става нещо като кир... Sick
Но пък ако не слагаш-е супер свежо. Laughing
Виж целия пост
# 8
ох, готини са и двата. Особено доволна бях от гроздовите семки, и заради приятната миризма. Обаче сега ползвам този със слънчевия фактор/въпреки че не съм много убедена в ефикасността му/.
Виж целия пост
# 9
Можеш за през деня да си вземеш с гроздовите семки, а за през нощта с акациевия мед - има и нощен.
И двата са добри Peace
Виж целия пост
# 10
Аз ползвам флуида и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 11
Препоръчвам ти флуида  Sunglasses
Виж целия пост
# 12
И аз съм за хидратиращия! От един месец го ползвам и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 13
Първият  Peace
Виж целия пост
# 14
Флуидът ми понася чудесно на лицето. Много свеж, немазен, попива лесно, кожата е свежа.
Липсва СПф, както Много Зла Вещица казва, но това не ме тревожи в момента, тъй че се мажа с кеф.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия