Пяна за коса?

  • 1 105
  • 20
Използвате ли пяна за коса?Каква марка предпочитате?От коя сте най- доволни?
Аз лично си купих на Wella, Hydro Style и съм много доволна!


 newsm10
Виж целия пост
# 1
Доволна съм от TAFT - зелената и оранжевата (с ликра). На Londa също са хубави.
Виж целия пост
# 2
TAFT!!! Aз използвам зелена и черна! Каквито и други да съм купувала, не оставам доволна.
Виж целия пост
# 3
И аз ползвам на ВЕЛЛА, само че моята е за боядисана и суха коса, нямам оплаквания от нея, не че аз много я използвам Wink
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм много видове и марки,но последно съм се спряла на Лонда Тренд,тази на водна основа.Доволна съм Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвам на Нивеа за дълготраен обем и съм доволна.
Виж целия пост
# 6
TAFT с ликра! Peace
Виж целия пост
# 7
Тафт-черен Peace
Виж целия пост
# 8
АЗ съм полzвала на ТAFT- zелената zа обем и една бяла, която е специално zа предпаzване от топлата струя на сеШоара
Виж целия пост
# 9
Зелената на Тафт, която е за обем и на Вела - Велафлекс. От много изпробвани ползвам основно тези две.
Виж целия пост
# 10
Използвам да. Laughing Доволна съм от Wella Shine & Volume Mouse и от L`Oreal Volume Max. Peace
Виж целия пост
# 11
имам на Тафт - синя, уж за силна фиксация, ама трънки - не съм особено доволна.
Скоро си купих лак за коса ,пак за силен фиксаж на Оверса - по препоръка на продавачката - емии много ме кефи. Peace как пръсна тая мойта коса, така си и остава.
Но и него рядко го ползвам. Не обичам как става косата от употребата им. Една твърда такава, но ако се навивам на ролки или просто ми се"инати" косата - тогава пръскам.
Виж целия пост
# 12
аз ползвам 4ервената на TAFT и съм много доволна:)
Виж целия пост
# 13
извинете за въпроса но съм нова и искам да си сложа такъв тикер отдолу, но не6то не мог, помгнете моля ви:)
Виж целия пост
# 14
Phyto и Taft Silk-Flex(розовата)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия