Въртят/болят ли ви костите и ставите в такова влажно и по-хладно време?

  • 3 480
  • 7
Та това ми е въпроса, аз лично както съм писала и преди по темата, на десния крак имам т.нар. "мъртва" кост и оттам да речем, че той ми е по-уязвим, но например миналата нощпо едно време като се започна и двата крака, по цялата дължина, тъпа болка, но много неприятна и точно като въртене, за което нали съм чувала, че се получава при захлаждане или влажно време...В Пловдив не е валяло снощи и днес, но се чувства такова по-хладно и влага...Но и друг път ми се е случвало обикновено през нощта... Имате ли такива оплаквания и на това ли му се казва ревматизъм някакъв, простете за невежеството  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Чувала съм че аспиринът помага Confused Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз и без ревматизъм ме болият костите от влагата. Това е абсолютно нормално при хора с по-чувствителни кости. Ако имаш и други минали травми и те могат да се обадят.
Виж целия пост
# 3
Мен си ме болят, най вече колената. Лявото коляно - катастрофа (лека), дясното - въргаляне по ски писта.
Виж целия пост
# 4
Ходила ли си скоро на УНГ  newsm78
При баща ми се оказаха сливици Grinning
Виж целия пост
# 5
да
Виж целия пост
# 6
Болят ме, и още как CryОсобено бедрените кости и тазобедрените стави CloseКато бабичка съм, понякога не мога да спя от болка ooooh!На лекар не съм ходила за това нещо, защото се "обажда" само от време на време.Сливици нямам от 20 години.
Виж целия пост
# 7
Боляха ме преди няколко години.Тогава тренирах активно и точно заради тази болка приключих със спорта.Интересното беше,че колкото и да се натоварвах по време на тренировка,не са ме болели ставите,а само при кофти време,и то зверски.Ортопед ме гледа на няколко пъти,правиха ми рентгенови и ехографски изследвания,кръв и т.н.-нищо различно от нормата.Около 1,5-2 години след спирането на спорта ставите също спряха да ме болят.Сега се случва мноооого рядко,като болката е съвсем поносима.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия