За контракциите

  • 1 628
  • 28
значи днес е 13 термина ми е на 23 преди една седмица усетих на два пъти болки ниско долу както когато ми идва но това беше Rolling Eyesв4ера следобед усетих същото и вечерта пак Thinkingно не са така кратки и повтарящи се болки както би трябвало да са контракциите Naughtyминалата седмица доки ми каза само да вземам но-шпа като ме заболи ooooh!но аз понеже трепетно очаквам вече бебока и се чудя това ли са подготвителните контракции и дали наближава вече Thinkingпри вас имаше ли такива Sick
Виж целия пост
# 1
Най-вероятно са подготвителни контракции.Все пак ти остават само 10 дни до термина  Wink.
Леко раждане  bouquet.
Виж целия пост
# 2
Здравейте мами,
Моля помогнете ми! Предстои ми първо раждане. От няколко дни имам подготвителни неболезнени контракции, но днес са доста начесто. Не мога обаче точно да ги засека. Горе-долу на 5 - 10 мин са. Не усещам точно кога се отпуска стягането. Мислите ли, че трябва да ходя в болницата или все пак трябва да се появят болки? И в този случай няма ли да са болките вече на 5 мин ? newsm12
Виж целия пост
# 3
то4но това е болката.успех
Виж целия пост
# 4
Най-добре се обади на доктора,защото при мен ваобще не се удетиха контракциите и 3 часа по-късно родих

Леко раждане ти пожелавам и да гушкаш една здраво малко бебче
Виж целия пост
# 5
Аз  мисля, че не е нужно да бързваш да ходиш в болницата след като нямаш болки. Предполагам, че са само подготвителни контракции. Сигурен знак за започване на раждането е падането на тапата. За твое успокоение все пак обади се на доктора си. Успех и леко раждане:)
Виж целия пост
# 6
Най-добре се обади на доктора,защото при мен ваобще не се удетиха контракциите и 3 часа по-късно родих

Леко раждане ти пожелавам и да гушкаш една здраво малко бебче
да и аз бях така.отиваи
Виж целия пост
# 7
Честито, миличка! Дано скоро гушкаш малкото си бебче  smile3504 Може да е фалшива тревога, но на 5-10 минути си е сериозна работа - звънни на лекаря си! Може само да те прати до болницата да ти проследят контракциите и да видят бебо и да те пратят обратно в къщи, а може да те оставят да се запознаеш най-сетне с бебо! Стискам ти палци и ти желая мнооооого бързо и леко раждане! newsm17 newsm53 newsm17
Виж целия пост
# 8
5-10 минути са доста на често! аз лично преди да родя не съм усетила кога ми е паднала тапата, може да е станало докато съм била в банята или нещо подобно! при всички положения се обади на следящия бременността ти лекар!
пожелавам ти мнооого приятни емоции и бързо и леко раждане!!!!!!не се притеснявай!
Виж целия пост
# 9
Най-вероятно са подготвителни контракции.Все пак ти остават само 10 дни до термина  Wink.

Леко раждане Grinning
Виж целия пост
# 10
когато те заболи и пиеш но-шпа и не минава - значи скоро ще гушкаш бебо!!!! аз родих 11 дни преди термина! пожелавам ти леко и бързо раждане!!!!  bouquet
успех!
Виж целия пост
# 11
leko rajdane  Hug
Виж целия пост
# 12
една вечер получих неболезнени контракции през 5 мин. бях на доктор и се оказах с 1 см разкритие. консултирай се задължително
Виж целия пост
# 13
5-10 мин. са сериозна работа. Обади се на лекаря си и той ще прецени. Скоро ще гушкаш маи бебенцето си  Laughing Леко раждане ти желая.
Виж целия пост
# 14
Моят съвет е да почакаш да станат болезнени, дори и леко, все пак трябва да има някаква болка. Мисля че е рано да тръгваш. Леко раждане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия