Търся спешно квартира!!!

  • 1 200
  • 6
Много спешно търся квартира за една мама с 2 дечица,в района на 'Надежда",до 250 лв.Моля ви нека да им помогнем защото иначе остават с дечицата на улицата.Пишете ми  на лични,много ще сме ви благодарни. Praynig
Виж целия пост
# 1
Mnogo info ima tuk:
www.imoti.net

Uspeh
Виж целия пост
# 2
Има,съгласна съм!Но тя не може да се позволи да дава повече от 250лв.
Виж целия пост
# 3
 Защо не пуснеш темата в клюкарника? Там влизат много повече хора. Hug Успех с намирането.
Виж целия пост
# 4
Има,съгласна съм!Но тя не може да се позволи да дава повече от 250лв.

Мила, размера на наемите се определя от състоянието на пазара, ние тук във форума няма откъде да изнамерим по-ниски наеми, независимо, че някоя мама е в описаната от тебе ситуация.
По принцип обявите в тези сайтове са със завишени цени, после се свалят. Затова се обаждайте на обявите и вижте дали ще са склонни да смъкват от цената или направо възложете на брокер да търси.
Цените са скочили навсякъде, ние дадохме миналия месец в Надежда двустаен и за 350лв. го взеха само за 2 дни след обявяването му. Не знам гарсониерите как са и дали може да се намери такава до 250 лв.
Защо ще останат на улицата? Нали сега живеят някъде, не знам какъв е случая но деца току-тъй не се изхвърлят на улицата. Няма ли възможност да останат там, където са сега?
Виж целия пост
# 5
цените са високи, ние сме в 2 стаен за 300лв. виж тук http://www.dalavera.net/list.php?25 излизат от собственик и на прилична цена
Виж целия пост
# 6
Има,съгласна съм!Но тя не може да се позволи да дава повече от 250лв.

Мила, размера на наемите се определя от състоянието на пазара, ние тук във форума няма откъде да изнамерим по-ниски наеми, независимо, че някоя мама е в описаната от тебе ситуация.
По принцип обявите в тези сайтове са със завишени цени, после се свалят. Затова се обаждайте на обявите и вижте дали ще са склонни да смъкват от цената или направо възложете на брокер да търси.
Цените са скочили навсякъде, ние дадохме миналия месец в Надежда двустаен и за 350лв. го взеха само за 2 дни след обявяването му. Не знам гарсониерите как са и дали може да се намери такава до 250 лв.
Защо ще останат на улицата? Нали сега живеят някъде, не знам какъв е случая но деца току-тъй не се изхвърлят на улицата. Няма ли възможност да останат там, където са сега?

Аз съм брокер,и съм наясно с наемите,за това не мога да и намеря по-евтино жилище.За това се обръщам към вас,може някой от вас да има познат,който да си дава жилището под наем и да склони да го даде на по-ниска цена.На тях ще им трябва за няколко месеца до като си стъпят на краката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия