Към мамите ползвали Chipolino Karoline 2004

  • 519
  • 7
Здравейте мами,мисля че тук е мястото да ви попитам.
Ще стане една година от както имаме такава количка,но така и не разбрах тези джаджи защо висят?Предполагам не е място за играчки,защото има отделно такова.Някой ако е открил за какво са,моля да ми каже



май не ми беше много за тук въпрасът,но ако кажете преместете ме.Благодаря
Виж целия пост
# 1
Тези джаджи са, за да можеш да сгънеш и прибереш временно дъждобрана, без да го откачаш.
Виж целия пост
# 2
Тези джаджи са, за да можеш да сгънеш и прибереш временно дъждобрана, без да го откачаш.
ААА ето къде бил ключът за бараката  Hug
Виж целия пост
# 3
Да,точно за това са,като навиеш дъждобрана ,те да го придържат навит.
Виж целия пост
# 4
Да,точно за това са,като навиеш дъждобрана ,те да го придържат навит.
Да останем сухи и да видим дали е спряло нацяло да вали.
Ако не бяхте вие нямаше да се сетя за дъждобрана.Как ли не въртях сенникът....виждам,че нещо се захваща,но.....
Благодаря ви
а платът кадето се намира джоба,няма да стане моята работа да го махна за проветрение нали?.......Виждам че сте запознати...,че да ви питаммм
Явно не на всички колички се сваля
Виж целия пост
# 5
Моята количка е Каролина +,но плата не може да се маха,захванат е с нещо като болтчета.Но няколко пъти просто съм го повдигала върху поставката за чашките отгоре.Ама си  мисля,че като си е там пази повече сянка. Wink
Виж целия пост
# 6
Наистена е така,пази сянка.Просто исках да го махна за малко  Twisted Evil  Party
Виж целия пост
# 7
Аз имах същата количка за около 2 седмици доколкото си спомням, така че не съм особен експерт, обаче имам някакъв спомен, че можеше да се повдигне и да се закрепи с едни лепенки. Или греша?  newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия