Кое противозачатъчно средство предпочитате?

  • 14 055
  • 206
Здравейте! Кое противозачатъчно средство предпочитате - противозачатъчни таблетки или спирала??? Моя доктор ми препоръча още след раждането да си сложа спирала, купих я, обаче година и нещо си седи така. Като се започнаха едни колебания- този ми каже едно, втори - второ: усещало се от партньора и т.н., и т.н. Искам да преценя плюсовете и минусите на спиралата, съм пила хапчета, но нещо не ми понасят. Ще се радвам да споделите Вашия опит и как се предпазвате от бременност.
Виж целия пост
# 1
Последна опция Peace
Виж целия пост
# 2
И аз много дълго време мислих и премислях,но вече съм решила.Другата седмица отивам да си слагам спирала.

Дано всичко е нормално и след това.
Виж целия пост
# 3
Пих противозачатъчни, но не ми понесоха, психически ми се отразиха зле, после получих кръвоизлив, а за капак качих над 20 кила за 7 месеца ...

Спирала не мога, не се препоръчвало при миома, а аз имам ...

Геловете пазели до 80% ...
 
Така, че нямаме голям избор, а и мъжът ми няма нищо против презервативите, редуваме моделите за по интересно  Laughing а в "безопасните" дни от скоро караме без (ако стане нещо, няма да го върнем  Blush)
Виж целия пост
# 4
Последна опция Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Хапченца
Виж целия пост
# 6
Нищо не ползвам. Практикуваме прекъснат полов акт, мъжа ми така предпочита.
Виж целия пост
# 7
а в "безопасните" дни от скоро караме без (ако стане нещо, няма да го върнем  Blush)

А, това много ми хареса!
Виж целия пост
# 8
Нищо не използвам,цикъла ми е като часовник..просто избягвам "опасните дни"!Преди години пиех 2 год.противозачатъчни,като ги спрях качих веднага 5 кг...така и не можах да ги сваля повече!
Виж целия пост
# 9
След като родих се пазехме на доверие,след тва започнах да пия противозачатъчни Ясмин,но като разбрах,че създават предпоставка за рак на гърдата и разни други аденоми и т.н.,ги спрях от страх.Реших да сложа спирала,беше ме стра от неща,които бях чела,но въпреки тва я сложих.Купър-Т,евтина е и поне ако организма ми беше решил да я изхвърли нямаше да ме е яд за парите.Много съм доволна до този момент,единствено цикълът ми стана по обилен,но мъжът ми не усеща спиралата по никакъв начин.Ако при поставянето й,конците се отрежат максимално,няма проблеми,но някои доктори ги оставят по дълги за да ги вадят по лесно и може би затова се получава понякога това.
Виж целия пост
# 10
Спирала.
Вярно че и тя не дава 100% защита, но досега не ми се е случвал гаф. Пък и да се случи ще му мислим.
Виж целия пост
# 11
нищо не ползвам, но предпочитам таблетки
Виж целия пост
# 12
Спирала.Не се усеща от партньора.Би могло евентуално конците,които се запазват за изваждането й,ако са оставени по-дълги.При нас сме опитвали всичко.Не помага.Безопасните дни-не винаги са такива,презервативи-все някой ще се скъса,тичай после за "Постинор"...хапчета-с тия хормонални отклонения не искам и да чувам.И за 2ри път си слагам спирала.Ако организмът ти не я приеме,това ще стане в началото и ще я махнеш.Иначе нито боли,нито се тревожиш дали ще ти дойде.Сякаш най-добре от всички противозачатъчни.Опитай! newsm10
Виж целия пост
# 13
stef2u, спиралата въобще не е сигурно средство с/у бременност, питай danisport, третото й бебче, дай е живо и здраво, е заченато със спирала  Grinning
Виж целия пост
# 14
За съжаление 100% гаранция нито един противозачатъчен продукт не дава.Но все нещо трябва да изберем и аз мисля,че спиралата е най-добрия вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия