как опазвате вашата регистрация от вашите по големи деца и трябвали

  • 586
  • 8
как опазвате вашата регистрация от вашите по големи деца и трябвали

проблема е такъв.до сега винаги сме използвали компютъра заедно никога съм нямала тайни от децата и те от мен .всеки знае какво пише другия и какво чете на него.но сега разбирам ,че снощи са влезнали в моя регистрация и са писали на човек който не трябва.не ме разбирайте погрешно аз също съм имала огромно желание да пиша на този човек, но за съжаления имам негласно споразумение с трети човек да не пиша.и сега идва моята делима как да им се скарам когато са направили нещо което аз самата съм искала да направя  Sad хиляди пъти
Виж целия пост
# 1
не се пазим и не се крием. просто си имаме доверие иуважаваме личното си пространство.
имам паролата за пощата на виктория, но чета там, само когато тя ме поломи за това.
от домашния компютър се влиза в бг-мамма директно през моя акаунт и който иска може да чете. за писане обаче излизат и пишат като гости.
по същия начин е и с форумите, в които пише съпругът ми - всички имаме достъп до акаунта му, но не го ползваме без да го съгласуваме с него.
имаме два юзъра на скайп - на виктория и на съпруга ми. който ги ползва винаги се представя на човека отсеща.
Виж целия пост
# 2
А в нас не е така:)
Всеки си има отделен акаунт и си ползва само него.
Никой не се интересува от регистрацията на другия в който и да било сайт или дори къде какво пише.
Знаем си паролите за всеки случай, но досега единственото "нахлуване" е, че от време навреме мъжът ми използва от офиса регистрацията ми в един сайт за поръчка на храна.
Винаги ми се обажда да ми каже, де..че да не взема да откажа някоя поръчка погрешка:)))

Елина също си има акаунт и си ходи по нейните сайтове от него.

Според мен това са много лични лични неща...
Не може да се ползва чужда поща (освен в някакви изключителни ситуации, когато се налага), не може да се чете такава, а позлването на чужди акаунти за форуми е просто немислимо...
Виж целия пост
# 3

Апцелутно  Wink същото е положението при нас.
Виж целия пост
# 4
Не съм крила никога нищо от никой у дома...
Не ползвам регистрациите на мъж ми, даже не ме интересува в кои форуми участва.
Той за последно беше ми увеличил шрифта в подписа, без моя съгласия и бе строго смъмрен.  #Cussing out

sunshine_p - въпросът ти е принципен, а не касае само 1 проява на детето/децата ти. Седни и сериозно си поговор с тях. Това е нещо като да ровиш в чужди джобове и лични вещи...
та в тоз ред на мисли - НЕ, не трябва ТИ лично да си опазваш регистрацията, а трябва висок самоконтрол и честни принципи.
Виж целия пост
# 5
А в нас не е така:)
Всеки си има отделен акаунт и си ползва само него.
Никой не се интересува от регистрацията на другия в който и да било сайт или дори къде какво пише.
Знаем си паролите за всеки случай,

Абслоюно същото положение е и при нас!  Peace
Виж целия пост
# 6
sunshine_p - въпросът ти е принципен, а не касае само 1 проява на детето/децата ти. Седни и сериозно си поговор с тях. Това е нещо като да ровиш в чужди джобове и лични вещи...
та в тоз ред на мисли - НЕ, не трябва ТИ лично да си опазваш регистрацията, а трябва висок самоконтрол и честни принципи.
ooo поговорихме си вече но те се оправдават че са го направили и заради мен
Виж целия пост
# 7
още на отварянето на компа можеш да сложиш разли4ни потребители, така никой никага не мо же да влезе в пространството на другия, ако не знае паролата! ние сме вси4ки с рали4ни акаунти в 4атовете и сайтовете.
Виж целия пост
# 8
А в нас не е така:)
Всеки си има отделен акаунт и си ползва само него.
Никой не се интересува от регистрацията на другия в който и да било сайт или дори къде какво пише.
Знаем си паролите за всеки случай,

Абслолютно същото положение е и при нас!  Peace
И във вкъщи сме така! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия