Моля Ви дайте съвет за климатик? Мидеа????

  • 10 420
  • 31
Това ми е питането. Имаме предложения за Панасоник 15-ка и Мидеа 18-ка?
Някой имал ли е климатик Мидеа и доволни ли сте от него. От две места, на които вярваме ни казват 2 различни мнения. Обърках се вече. Дайте съвет  Praynig
Виж целия пост
# 1
Ние сме с Мидея 12-ка вече почти трета година и нямаме никакви оплаквания!Щом и при минусовите температури не замръзна.....,а не е от инверторните(така май се казваше)!Абе доволни сме с една дума!Успех при избора!
Виж целия пост
# 2
Ние също сме с Мидея вече втора година .Имаме и в хола и в спалнята.И зимата не замръзнаха ,като имаш предвид че в спалнята го пускахме зимата много рядко само в минусовите температури,а  знам че зимата климатика трябва да не се спира за да не замръзнел.
Доволни сме от избора си.
Виж целия пост
# 3
Осака си вземете, вътре чарколяците са на мицубиши, не са скъпи  Peace
Виж целия пост
# 4
Sharp или General Fujitsu - инверторни
скъпи са, но си заслужават Peace
Виж целия пост
# 5
Решихме да вземем Панасоник 18-ка. Смятах, смятах и сравнявах с Панасоник инверторна 15-ка и се спряхме на обикновения. Има ли някой с Панасоник 18-ка? Отказахме се от Мидея-та окончателно, защото все пак има недоволни, а от Панасоник не съм чула да има оплаквания. Ако имате,  ги казвайте  Joy сега му е времето.
Виж целия пост
# 6
Зарежи тази 18ка, вземи си инвертора 15ката, може да е по слаб като параметри но живота му е двоен и със сигурност зимата ще работо много по добре от конвенционалния 18. Не прави тази грешка, климатика е само един и това е ИНВЕРТОР всико останало е луксозен вентилатор.
Виж целия пост
# 7
И ние имаме в дневния възел конвенционален Панасоник 18ка. Сложихме го тази зима и сме много доволни. Изкара големите студове без грам обледяване. А сметката за ток ни беше съвсем нормална. Само ми беше проблем 1 месец да свикна с шума - в сравнение с 12ка е по-шумен. И още нещо да си кажа като свекърва Twisted Evil - купувайте произведен в Малайзия, а не в Китай  Naughty
Виж целия пост
# 8
Кой модел е Панасоник-а?
Виж целия пост
# 9
Осака си вземете, вътре чарколяците са на мицубиши, не са скъпи  Peace
  доколкото аз чух Мидеа са изкупили Осака

аз се бях насочила точно към Осака... знам ли...
Виж целия пост
# 10
Вече трета година съм с Медея 12 и съм много доволен.Като изключим че е малко шумен иначе работи перфектно. Отоплявам си хола с него и за друго не помислям. Ще купувам и за дневната и пак ще е същата марка.Не се двоуми.
Виж целия пост
# 11
Ние си взехме Медея 12. Първо, защото е сравнително евтин. Второ, продава се много добре вече няколко години и няма рекламации. Трето, защото и скъпите са произведени в Китай. Зависи и как ще те омая продавача. Аз се бях спряла на Осака, защото са с японски части, но е евтин понеже се произвеждал в България, но продавачът беше много убедителен с Медеята. От февруари го ползваме и засега няма проблеми. Верно, е че е малко шумен, но не е като старите, които бръмкаха на работата ми.
Виж целия пост
# 12
И ние сме с Медея 12 - инвертор.И сме много доволни.Сметките зимата бяха минимални и работеше и в най- студените дни. Относно шума също нямам оплаквания, дори и спяхме в стаята.
Виж целия пост
# 13
Кой модел е Панасоник-а?

Шани, PANASONIC CS/CU-PW18DKE  e модела. Какво мислиш за него?
Виж целия пост
# 14
Ние в спалнята сме с Мидеа 12-а. Много съм доволна, а и не бих казала,че е шумен - щом спим! Не се двоуми за Мидеата  - много са добри!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия