Мнения за англ. центьр на Wonder world

  • 617
  • 1
Записала сьм дьщеря си там (сега от септември)главно заради езика ,но се притеснявам дали всичко останало е на ниво.Имам предвид отношение кьм децата особено в периода на свикване, храна,взимат ли ги болни и изобщо всичко. Има ли някой впечатления от там?
Виж целия пост
# 1
Цвета не е там, а в Чуден свят. Принципите на двете градини са еднакви.
В периода на свикване учителките ще бъдат безкрайно мили. Всъщност те винаги са мили. Винаги ще бъдете информирани как точно се е чувствало вашето дете. Вероятността учителка да го сплашва, или да му говори врели-некипели (виж в темата за авторитета) е нулева.
Храната за двете градини е еднаква, не се готви на място, а се доставя. Ще получаваш менюто за целия месец в началото на месеца. Нормална и разнообразна е. Няма пържени неща. десертът на обяд винаги е плод. Единствената ми забележка е, че следобедната закуска обикновено е нещо тестено и сладко.
Децата в WonderWorld са по-здрави от децата в Чуден свят, а децата в чуден свят не боледуват много. Дали пускат болни не знам, но на входа има сестра, която им проверява гърлата и коремчетата. Ако ти го водиш и на са ти го проверили, можеш да направиш забележка и си взимат бележка:)
И насистина ще научи английски. а ако след това продължи и в св. георги, ееех Simple Smile Цвета едва ли ще продължи там, защото и сега таксите на ДГ ни идват нанагорно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия