възможно ли е стреса на майката да се предава на нероденото бебе?

  • 1 623
  • 24
Здравейте,възможно ли е стреса при майката да се отрази пагубно на плода?
Снощи преживях стрес с дъщеря ми,която е на 4 годинки,заключи се без да иска в тоалетната посред нощ,таткото го нямаше в командировка.Много се притесних виках съседи,които разбиха вратата.
Бременна съм в 20 г.с./бебчо много рита/,но ето днес след случката аз не го усещам,много съм притеснена възможно ли е нещо лошо да се е случило?За сега физически съм добре,нямам кървене,нямям болки,но имам големи притеснения?
Виж целия пост
# 1
Не мога точно да ти отговоря на въпроса, но бих те посъветвала да отидеш още днес на лекар да видят бебчо на видеозон.
Така и ти ще се успокоиш, вместо да се натоварваш допълнително психически с мисли дали нещо е станало на плода!
Успех!!!
Виж целия пост
# 2
Аз бях подложена на стрес, на моменти доста сериозен, през цялата ми бременност, но всичко беше наред  Peace

За твое успокоение можеш да отидеш на лекар все пак  Hug

Опитай се да легнеш, сложи си ръката на коремчето и виж дали бебчо ще се обади  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Не, скъпа, не се притеснявай. деца са се раждали и в много по-екстремни условия  Hug Hug Hug
Природата го е измислила, но за твое успокоение иди на ехограф, за да си спокойна   bouquet
Виж целия пост
# 4
Не, скъпа, не се притеснявай. деца са се раждали и в много по-екстремни условия  Hug Hug Hug
Природата го е измислила, но за твое успокоение иди на ехограф, за да си спокойна   bouquet
Дано няма нищо. newsm17  love001 newsm10
Виж целия пост
# 5
не би трябвало да има проблем. Но за успокоение твое, както са казали и другите мами, можеш да отидеш на лекар. Може просто днес да му се спи повече Simple Smile
Много е важно да бъдеш спокойна Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Наистина е хубаво бременната да е спокойна, но по принцип стресът не е фактор за проблеми с бебето. За твое успокоение отиди на лекар. Лека бременност. Laughing
Виж целия пост
# 7
И аз мисля като другите мами. Ако беше до стрес, деца нямаше да се раждат по време на война и други такива... Но за твое спокойствие иди и виж бебо на видеозон  Hug
Виж целия пост
# 8
много ви благодаря за съветите и подкрепата.
Току що се връщам от лекар,всичко е наред ,сърчицето тупка.Благодаря ви от сърце!!!
Виж целия пост
# 9
Не, скъпа, не се притеснявай. деца са се раждали и в много по-екстремни условия  Hug Hug Hug
Природата го е измислила, но за твое успокоение иди на ехограф, за да си спокойна   bouquet

Напълно съм съгласна Azzy!
Виж целия пост
# 10
Това точно като преживяване едва ли е чак такъв стрес!
Виж целия пост
# 11
много ви благодаря за съветите и подкрепата.
Току що се връщам от лекар,всичко е наред ,сърчицето тупка.Благодаря ви от сърце!!!

Много се радвам!!!
Лека бременност от тук нататък!   bouquet
Виж целия пост
# 12
Пожелавам ти от тук нататък всичко да е добре и да нямаш повече поводи за такива притеснения!  Hug
Виж целия пост
# 13
много ви благодаря за съветите и подкрепата.
Току що се връщам от лекар,всичко е наред ,сърчицето тупка.Благодаря ви от сърце!!!
smile3525 И повече никакви притеснения newsm10
Виж целия пост
# 14
Аз съм в 28 г.с и работя. Работата ми е доста стресова, но винаги гледам след стрес да релаксирам по някакъв начин. Мисля че, няма никакъв проблем, ако не се проявят някакви физически притеснения.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия