ДАИТЕ МИ СЪВЕТ - за новородено - кошче или количка?

  • 1 401
  • 19
ВАПРОСА МИ Е,ЧЕ СЕ КОЛЕБАЯ ДАЛИ ДА СИ КУПЯ КО6 ЗА НОВОРОДЕНО(ЗА КОЛИ4КАТА),ИЛИ МАКСИ КОЗИ?СПРЯЛА САМ СЕ НА КУИНИ БУЗ НО НЕ МОГА ДА ПРЕСЕНЯ?!БЕБ4ЕТО МИ Е НА 1 СЕДМИЦА,НЕ ЗНАЯ ДАЛИ Е ДОБРЕ ЗА ГРЪБ4ЕТО НА БЕБ40?ЖИЕ МАИ4ЕТА НА КАКВО МНЕНИЕ СТЕ?ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 1
Разхождах доста дълго време /до към 7-8 м. newsm78/ в кошницата, която беше съвместима с количката, а количката беше на Неонато.
Няма място за притеснение - даже за мен беше по удобно с кошницата.
Виж целия пост
# 2
Ние сме с кош и количка Куини Спиди СХ, мисля че е по-добре все пак детенцето да си легне за  да му е по-комфортно
Виж целия пост
# 3
А защо са тези ГОЛЕМИ БУКВИ   
Виж целия пост
# 4
А защо са тези ГОЛЕМИ БУКВИ   

Иска съвет момичето де  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
ами то и двете е добре да си ги купиш  Flutter

по принцип е по-добре да си е напълно легнало детенцето като го разхождаш, особено в началото бебчетата  почти винаги си спят в количката,
а Махи кози-то ти трябва като сте с колата на път, защото иначе не може да вземеш бебчо с теб/ вас

но може разбира се да си спестиш парите за порт-бебе (аз го ползвах доста, но и бебо не беше от най-големите) и само с Махи-то да се разхождате, но в този вариант трябва да внимаваш бебчо да не е продължително време вътре...
Виж целия пост
# 6
Взимай кошницата! Мое мнение! Peace
Аз лично ползвах на Чико кошницата, но по-удобно нещо за бебето няма!
Виж целия пост
# 7
И аз съм за кошница.По-удобно е.И по-перспективно.
Виж целия пост
# 8
A доколко месеца мога да ползвам ко6а и до колко ко6ницата?
Виж целия пост
# 9
A доколко месеца мога да ползвам ко6а и до колко ко6ницата?

На кое викаш кош и на кое кошница  newsm78
Кошница е това
Виж целия пост
# 10
Кошницата (беше в комплект с количката) ползвах само за колата и за хранене-преди да купим стол за хранене.
Виж целия пост
# 11


това е друга количка, но принципът нали е същият  newsm78
та според мен 1-вото е кош, а 2-рото кошница, която се използва и за кола
Виж целия пост
# 12
A доколко месеца мога да ползвам ко6а и до колко ко6ницата?

1.Кошницата ще я ползваш не повече от 3 месеца, зависи колко едро е детето.
2. не всички климатични условия са подходящи, или му духа или му пече
3. който и педиатър или ортопед да попиташ всеки ще ти каже, че позата в кошницата не е подходяща за разходка по-дълга от 2 часа

Коша за новородено се ползва поне 6 месеца. Изобщо не си прави експерименти. Кошът на Куини ти е достатъчен.
Виж целия пост
# 13
Ние бяхме с кошница и е много удобно. Махаш я от количката и я слагаш в колата. Кошниците са измислени точно за новородени и на децата им е удобно. Ние ползвахме кошницата до 7мия месец бе никакъв рпоблем.
Виж целия пост
# 14
Ние бяхме с кошница и е много удобно. Махаш я от количката и я слагаш в колата. Кошниците са измислени точно за новородени и на децата им е удобно. Ние ползвахме кошницата до 7мия месец бе никакъв рпоблем.
Peace Подкрепям.
И ние бяхме така - страхотно удобство.
Дори детето да заспи в количката, после при местенето в колата не го будиш да го местиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия