Нахапана съм от някакво насекомо.

  • 1 092
  • 9
Не знам какво е, тази нощ ме е нахапало цялата някаква гадина -  наподобява комар, но не е. Ужасно ме сърби. Някой може ли да ми каже, с какво мога да се намажа да облекча сърбежа. Rolling Eyes Алергозан дали става?
Виж целия пост
# 1
СтаВа.Може и Fenistil gel или Psilo balsam.
.
Виж целия пост
# 2
Може да е едно насЕкомо - името не знам, но хапе ужасно, в леглото обикновено. Рекордът ми е 22 ухапвания... как сърби, не е истина.
Алерголожка му каза името, но аз, разбира се, го забравих. Нейната препоръка беше мазане с Адвантан маз и с ментолов спирт - първо спирт, после мазилото.
Виж целия пост
# 3
Мда, ментоловият спирт облекчава много. А после - Псило балсам. У нас събирач на ухапвания е Дени. Чак плочки колкото мой нокът и стават...
Виж целия пост
# 4
Оф, ужасно е Rolling Eyes Зна4и все пак ще трябва да отида до аптеката. Надявах се да мина само с някакъв спирт.

Благодаря ви.
Виж целия пост
# 5
Bez Advantan , taz tvoita lekarka deto ti e izpisala advantan za sarbej q uvolni  #Sniper  Fenistil gel, Psilo balsam, Allergosan i mentolov spirit.
Виж целия пост
# 6
Няма да я уволнявам Laughing Дотук съм доволна аз и куп народ от лечението за каквото и да е ставало дума - добра е жената. Не знам конктетно за Адвантана какво против имаш (ако ми го пишеш, моля, нека да е на кирилица), но ментоловия спирт + мазилото ми помогнаха много. Представи си 22 ухапвания по цялото тяло от гадното невидимо насекомо как сърбят и в какъв анти-вид съм била...
Виж целия пост
# 7
aMu 3a cbpбe}I{ ga gaBa kopTukocTepoug, He roBopu MHoro goбpe 3a Heя.yBoлHяBaй я     #2gunfire
Виж целия пост
# 8
Адвантана го изписват за Атопичен дерматит и въобще за някакви кожни болести.също и при екзема. Peace
Виж целия пост
# 9
aMu ga , Ho Tyk uMaMe npocTo cbpбe}I{.НяMa cMucb/| ga Ma}I{eш cbc KopTukocTepoug B To3u c/|yчaй.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия