За гащите пред погледа ни...

  • 1 452
  • 20
Не ги ли изкупиха тия еластични пояси, колани и тн, които вече 7ми месец са точно пред очите ни , на ДаНет рекламките.. в поредицата Новини. 
За голем корем с гащи за 30, 50 лв. ми е питането... тая  не роди ли  Mr. Green
колкото пъти го отворя този форум и все тия гащи гледам.
това вече не е реклама , а антиреклама!

вие какво мислите, дразнят ли ви тия гащи?
Виж целия пост
# 1
Е как, Лени, не си права... в момента има реклама на
медицински клин... за 34.50 smile3534

А преди малко гел против комари...

за 12.40


 smile3533

Така, че с една дума темата ти не е актуална! newsm62

Виж целия пост
# 2
Аз пък гледам в момента за конкурса за кърмеЩата майка... Joy
Виж целия пост
# 3
то големи варианти - колани, кюлоти, еластични гащи.
тук таме гел за комари и конкурс за кърмеща. ( ама тва от скоро, поради сезона),
иначе тия гащи ще ги гледаме явно докато не си купим!!
явно това им е маркетинговта стратегия - докато не купим тук ще седят  , като новина.

опитвала съм се да не им обръщам внимание, но щом на мъжа ми вече почна да му прави впечатление  Wink  пита ' ей, къде са гащите?" или ' Дай да видя гащите, че това го няма в 'мойте'сайтове" и тн  Joy Joy

еее, майтап да става.
неделя е
опс. събота!
Виж целия пост
# 4
Ти все едно за първи път влизаш в някой сайт в интернет.

Виж целия пост
# 5
то големи варианти - колани, кюлоти, еластични гащи.
тук таме гел за комари и конкурс за кърмеща. ( ама тва от скоро, поради сезона),
иначе тия гащи ще ги гледаме явно докато не си купим!!
явно това им е маркетинговта стратегия - докато не купим тук ще седят  , като новина.

А ако си купим, обещават ли да ги махнат?
Виж целия пост
# 6
На мен не ми пречат Mr. Green

...ама чакам някои камШици вече да предложат, че...лято е Сгорещихме се с тез гащи Mr. Green
Виж целия пост
# 7
njakoi sa napravo zastrashitelni v tija zegi
samo si predstavete obuti s kjulotite naput za plaza, pod bermudite.
kef.
te sigurno igrajat rolja i na tezi gasti gumenite, ot koito se otslabva sus sauna effekt Mr. Green

vie nosili li ste takiva gasti po vreme i sled bremennostta_
Виж целия пост
# 8
..vie nosili li ste takiva gasti po vreme i sled bremennostta_

По време на бременността - не, нито с ВиКо, нито с МИшока - сега ме навиха да си купя за стягане на корема, но....в жегите никак не ми е приятно да ги нося и го правя или като е по-хладно, както сега Mr. Green или като съм само в къщи Peace
Виж целия пост
# 9
Мисля,че ще е по-дразнещо,ако сложат реклама на лютеница или луканка...Все пак и бременни чужбински мами пишат тук.Пък и не само на тях биха им потекли лигите...
Виж целия пост
# 10
Направо ме разби с тази тема. Mr. Green Гледам заглавието и се чудя, за какво иде реч. Отварям, чета, ще припадна от смях.  Laughing В момента съзерцавам "Медицински колан за след раждане Lilit - 25.50лв. Преди малко беше противокомарният спрей...Накара ме да се замисля, цял "Данет" само 6 - 7 артикула ли имат?  newsm78 Абе голяма работа, важното е новини да има да сме информе!  Wink Whistling
Виж целия пост
# 11
 Laughing Да бе и аз се зачудих, да чии гащи иде реч newsm78 а то рекламите ooooh!
Никак не е лоша идеята да се пуснат рекламки на повече стоки, а не само гащи и спрей (поне аз това виждам)
Виж целия пост
# 12
Жега е и трудно осмислям напоследък, та помогнете ми малко. Целта е, да не се виждат рекламите от затвореното общество на Родителите в чужбина, или да се заместят със снимки на банички, лютеничка, кексчета, сирене.
Или Елена се е замислила за гащите и тяхната естетическа същност. Лени, отиди оред огледалото, свали панталона... А сега ни опиши какво виждаш, ама естетически  Laughing
Виж целия пост
# 13
и на мен не ми пречат рекламите....
Виж целия пост
# 14
или да се заместят със снимки на банички, лютеничка, кексчета, сирене.


само да си посмяла Naughty


Има хора дето уж " не ги ядат тез неща" smile3534

 Joy


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия