Пада ми тапата

  • 2 008
  • 29
здравейте,
От 2 дни ми пада тапата и продължава в бяло и розов цвят.от тази сутрин имам и по чести боки в корема и краста.Споделете ако ви се случвало








---------------------
Пишете на кирилица!!!
Виж целия пост
# 1
zdraveite,
i izvinqvaite 4e vlizam po drug povod
Ot 2 dni mi pada tapata i prodaljava v bqlo i rozov cvqt.ot tazi sutrin imam i po 4esti boki v korema i krasta.Spodelete ako vi se slu4valo

ами давай към болницата в,която ще раздаш Laughing

а иначе по темата,не не са заедно,носят ги на 3 часа за кърмене-6 часа след като си радила Hug
Виж целия пост
# 2
На теория след падане на тапата бебчо ще се роди от 1 до 3 дни.Леко раждане,стискаме палци и чакаме да се похвалиш Hug
Виж целия пост
# 3
А като падне тапата веднага ли да се ходи в болницата или като изтекат и водите? Вкъщи ли да си стоим докато не са започнали контракциите?
Виж целия пост
# 4
На мен ми падна в 24ч. и в 7ч. сутринта отидох да ме видят в болницата, вече бях с 4 см. разкритие, без никакви болки и направо ме приеха  Grinning

Леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз родих точно една седмица след като ми падна тапата. Не съм седяла в болница през това време. След като ме прегледаха ми казаха ,че може да родя и след 10дни и ме пуснаха да си ходя. Падането на тапата не значи, че непременно раждаш, но ако имаш и контракции по добре отивай
Виж целия пост
# 6
На мен ми падна 3 дни преди да вляза в болница и 4 преди да родя .
Можеш да отидеш на контролен преглед но едва ли е дошъл момента трябва да имаш по чести контракции за това .
Успех !  bouquet
Виж целия пост
# 7
А като падне тапата веднага ли да се ходи в болницата или като изтекат и водите? В къщи ли да си стоим докато не са започнали контракциите?


Като изтекат водите задължително се отива в болница. А  при падане на тапата - все пак преглед, за да се види  за разкритие.
Виж целия пост
# 8
здравейте,
От 2 дни ми пада тапата и продължава в бяло и розов цвят.от тази сутрин имам и по чести боки в корема и краста.Споделете ако ви се случвало
Цитат
Започва ти раждането или до часове или след няколко дена .Успех и да се похвалиш с леко раждане . Heart Eyes







---------------------
Пишете на кирилица!!!
Виж целия пост
# 9
Извинявайте, сигурно ще ви прозвучи много смешен въпроса ми, ама какво имате впредвид като казвате, че е паднала тапата? Embarassed
Виж целия пост
# 10
Извинявайте, сигурно ще ви прозвучи много смешен въпроса ми, ама какво имате впредвид като казвате, че е паднала тапата? Embarassed
Това е слузеста течност , понякога леко порозовяла от кръв
След падането й , ако изобщо го забележиш , се предполага , че от 1 до 3 дни ще се роди бебето . След падането и започва разкритието
А Мими Методиева сигурно вече ражда  Wink
Виж целия пост
# 11
Очаквай бебето в скоро време Simple Smile Най-добре отиди на преглед.
При мен тапата падна, изтекоха ми и водите, родих след 4 часа.
Виж целия пост
# 12
Ами леко раждане Praynig
Виж целия пост
# 13
Родих 10 дни след падането на тапата. Wink
Виж целия пост
# 14
може вече да си има бебче...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия