Препоръчайте ми зъболекар

  • 2 297
  • 7
Здравейте,
искам някой да ми препоръча добър и внимателен зъболекар, защото цялата ми уста е за ремонт. По-специфичното при мен е, че съм с алергии и зъболекаря трябва да е достатъчно внимателен, а не да ми казва, че си въобразявам и да ми докара беля. Трябва ми съвестен и опитен стоматолог, който да не изпада в паника от това, че съм алергична към упойки или хлор-фенол!!! Ще правя и металокерамика. Ако някой може да ми помогне, ще съм безкрайно щастлива и благодарна. Вече трети месец не смея да стъпя на зъболекар, а нямам един здрав зъб. Дори и да направя алергия от нещо, искам да съм сигурна, че лекарят ще знае какво да прави.
Благодаря ви много.
Виж целия пост
# 1
д-р Шишков, бул Янко Сакъзов 46, тел. 843 25 61

Цените му са малко високи, но съм много доволна, ходя при него от 1992.  Peace
Виж целия пост
# 2
......м-м-...колко високи са цените.... newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами по принцип знаеш, че зависи какво точно ще ти правят. 65 лв. плащам за голям кариес, 50 лв. за малък, лечение на корени при всички положения идва трицифрено число и т.н. За мен лично тези цени са приемливи, защото качеството е без коментар. Работи само с качествени материали, много професионално, отношението е безупречно и не на последно място, самият доктор страшно ме разтоварва с присъствието си.

Честно казано, не знам на други места какви са цените, но мъжът ми плати за лечение на корени/ изграждане на полуразрушен зъб под 100 лв. на друго място - резултатът е несравним.
Виж целия пост
# 4
Права си, защо човек да плати 5 пъти по 30 лв, например, като може да дадеш веднъж 100-150 - да ти е мир на главата! Ще взема да го посетя този човек. Ако и аз съм толкова доволна от него - екстра! Аз съм малко и паника, так че, щом разтоварва с присъствието си е добре. Дано и на мен да ми действа така.


Виж целия пост
# 5
Дано! Ще ти стискам палци!  Hug
Виж целия пост
# 6
алекса, посети ли доктор шишков и какви са ти впечатленията?

аз от половин година не ходя на зъболекар, при условие че много ми се налага...и вече превъртях от търсене и питане без резултат.
Виж целия пост
# 7
Доктор Ивайло Рибагин   изключително способен,  добър, кадърен  доктор...Работи с най качествените материли, апаратурата е най- ново поколение, много красив кабинет- цените средни ... Много съм доволна наистина...    тел.   0889 299 289
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия