кожни образувания при бременност?

  • 2 849
  • 22
Момичета, през последните месеци от бременността ми забелязах, че по кожата ми на някои места започнаха да излизат съвсем дребнички кожни образувания. Представляват нещо като супер  мънички брадавички, кат онякои са се пигментирали /като бенки/. Излязли са най-вече в зоната на шията.
Моля ви споделете дали и вие сте имали такива неща и дали след раждането са се оправили сами /или сте прибегнали до козметична/хирургична намеса/? /много ме дразнят Sad #2gunfire/
Виж целия пост
# 1
Ще се махнат известно време след раждането повечето от тях, спокойно. За които не се махнат ще говориш с дерматолог, но изчакай няколко месеца след раждането.
Виж целия пост
# 2
проклетнице, а на теб появявали ли са ти се такива неща? или на твои приятелки?   bouquet
Виж целия пост
# 3
На мен - да, затова и ти написах горното. Почти всички се махнаха. Те се появяват и без бременност, бтв. Сега имам нови под гърдите, където минава сутиена. Надявам се и те да се махнат. Ако станат големи или пречат, могат да се махнат от доФтор с хирургичен конец.
Виж целия пост
# 4
О, наистина са доста неприятна работа. на мнен ми излязоха къде ли не - по врата, корема, под мишницата, 4е и на клепа4а  Confused Някои се махнаха - на клепа4а първо се махна, но някои имам 4увството 4е са завинаги  Thinking Tired
Виж целия пост
# 5
На мен също ми се бяха появили няколко в областта на шията по време на  8-9 месец от бременността и ги отстраних с хирургичен конец. Преди това обаче се бях консултирала с дерматолог.
Виж целия пост
# 6
На мен ми се появиха такива (предимно в областта на шията). Повечето изчезнаха след бременността.
Сега имам, но ми прави впечатление, че след известно време потъмняват и си падат самички.
Виж целия пост
# 7
Дай боже да паднат сами моичета.  Praynig Дразнят ме много!
А каква е тази техника - с хирургичен конец?
Виж целия пост
# 8
А каква е тази техника - с хирургичен конец?
Превързват се, изсъхват и падат.
Виж целия пост
# 9
з си останах пълна с такива в сгъвките на бюста ShockedКошмар е Twisted Evil.
А имам много чиста кожа и много се виждат. Смятам да ходя на дерматолог. Направо е трагедия.

Нищо не ми изчезна от само себе си след бременността. Twisted Evil Shocked Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
И на мен ми се появиха доста по шията и тялото Sick Още не са се махнали Sad
Виж целия пост
# 11
На мен ми излезе само едно- на пъпа...и така стърчеше на върха на големия ми корем.......кореееееем и една малка стърчулка за завършек........черешката на тортата..........
Виж целия пост
# 12
аз си имам на врата и си ги наричам мръвки,но ми се махат сами като станат малко по големи се зачервяват и за ден падат сами.не се шашкай мисли за бебчето ,лека бременност. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
А каква е тази техника - с хирургичен конец?
Превързват се, изсъхват и падат.
те моите са по малки от песъчинки newsm78 няма къде да се хванат...
оф като ви чета, егати екстрите придобиваме с бременността си... Наситина най-важно ми е бебешорчето да е ок, ама пък чак и такива образувания да получа.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
И на мен ми излязоха доста такива "брадавички" през бременността по шията, деколтето и гърдите. Повечето паднаха, сега има малко, но аз и преди съм си имала малко от тях. През бременността ми излезе една и на едното зърно на гърдата Crazy Падна ми няколко месеца след като родих и докато кърмих - от сутринта леко ме наболяваше и следобед вече, след като накърмих едното бебче видях, че я няма Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия