посинял венец

  • 2 188
  • 3
Здравейте!  Пише ви един татко на 14 месечно момиченце.  Причината, която ме накара най-накрая да се регистрирам в bg-mamma след дъъълго четене на форумите тук през последната 1 година, е че дъщеря ми има проблем.  Тъй, като е неделя, и нямаме към кой да се обърнем, ще се радвам ако може някой да сподели мнение по въпроса.

Става въпрос за горния венец от едната страна, който с ужас преди малко забелязахме, че е посинял!  Детенцето има 4 зъбки отгоре и 4 отдолу, но травмата (незнам дали е травма) е отгоре, отстрани.  Не дава никакви признаци да я боли, тоест, яде си нормално, весела си е, енергична е...но венчето е толкова силно, и донякъде подуто (така ни се струва).  Напоследък не се е удряла в устата, не е падала.  Единственото, за което се сещаме е, че беше сложила парче цимент в устата си докато бяхме на разходка преди няколко дни, и докато успяхме да се преборим с нея и да го извадим от устичката и, сигурно го е посхрускала малко.. 

Във връзка с този неприятен инцидент, мислите ли, че това е някаква инфекция или травма?  А какво друго може да е?   Първото нещо, което ще направим утре е да идем на детски стоматолог, но до утре---охх, много сме притеснени!

Благодаря предварително за мненията ви по въпроса!
Виж целия пост
# 1
Имали признаци че ще избива там зъб ?При моето дете имаше такъв посинял венец преди да избие зъба и то дълъг период от време .Водихме я на стоматолог нормално било Crazy.Въпреки това утре я заведете да я види специалист  bouquet
Виж целия пост
# 2
Мерси за отговора, Исава 7!  Оказа се права---ние не издържахме, и разбудихме "стоматологичното общество" в Благоевград Simple Smile  Докторката точно това ни и каза след като прегледа дъщеря ми---4-тият зъб никне, и бил по-голям от останалите, така, че било нормално Simple Smile)  Мерси отново!
Виж целия пост
# 3
Мерси за отговора, Исава 7!  Оказа се права---ние не издържахме, и разбудихме "стоматологичното общество" в Благоевград Simple Smile  Докторката точно това ни и каза след като прегледа дъщеря ми---4-тият зъб никне, и бил по-голям от останалите, така, че било нормално Simple Smile)  Мерси отново!
Няма за какво -радвам се че не е нещо сериозно  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия