найлонова шапчица

  • 1 179
  • 14
 От къде мога да си купя найлонова шапчица за глава? Убих се да търся по аптеките, няма никъде. Косата ми не е в добро състояние и си правя маски. Завивам си главата с найлонов плик, но е адски неудобно.Не знам в какъв магазин да търся.. Cry
Виж целия пост
# 1
А търси ли в тези  по спирките разни павилиончета, където има всичко в тях?
Виж целия пост
# 2
Аз такива шапки купувам на дъщеря ми от магазините за 1 лев, 3 броя за левче са, ама тя много бързо им вижда сметката явно не са много читави.
Виж целия пост
# 3
В магазините, в които продават бои и продукти за коса - аз от там си ги купувам.  Peace
Виж целия пост
# 4
И аз мислих да пускам такава тема.
Прерових всички аптеки в квартала и няма такова чудо  Shocked
В една аптека ми предложиха да питам в магазините за козметика Thinking
Виж целия пост
# 5
Изобщо не съм се сетила за будките по спирките Simple Smile Иначе съм питала и в магазини за козметика - няма. За 1 лев също не съм се сетила. Ще потърся.Благодаря ви много.
Виж целия пост
# 6
Знаете ли аз откъде се снабдявам с такива шапки? Защото тези, които ги продавам в магазините Всичко за 1 лв. не ме издържат и още на първото къпане, се късат... Имам познат гинеколог в Пирогов и той ми донесе цял пакет със зелени хирургически шапки Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз пък срам не срам ще си призная - прибирам си ги от хотелите, сапунчета и шампоанчета не ми трябват, но когато ходим някъде и в банята има оставени такива шапки си ги вземам.
Не, че това е идея, която може в момента да се реализира,
но да го имате в предвид  Wink
Виж целия пост
# 8
И на мен ми трябва такава шапчица,за солариума,че косата ми стана много суха от него. ooooh!
Виж целия пост
# 9
Аз пък срам не срам ще си призная - прибирам си ги от хотелите, сапунчета и шампоанчета не ми трябват, но когато ходим някъде и в банята има оставени такива шапки си ги вземам.
Не, че това е идея, която може в момента да се реализира,
но да го имате в предвид  Wink
LaughingИ аз така,пътувахме преди много често тук и в чужбина и имам един куп такива шапчици от хотелите,невиждам нищо срамно Wink
И на мен ми трябва такава шапчица,за солариума,че косата ми стана много суха от него. ooooh!
Защо не си правиш чалма от хавлията?Там където аз ходя,слагат чисти хавлийки след всеки,ако не те мързи си носи от вкъщи Wink
Виж целия пост
# 10
Ми щот не съм се сетила...... ooooh!
Виж целия пост
# 11
Аз си купувам от аптеките или от специализираните магазини за продукти за коса.
Виж целия пост
# 12

 И аз си ги купувам от специализираните магазини за коса, в Пловдив ги има в ЗАРА и са много хубави и плътни.А иначе като пътуваме и аз си ги взимам от хотелите - особено в чужбина ти слагат всеки ден нова.
Виж целия пост
# 13
Днес си купих от магазин за 1лв. найлонови шапки. НО не са като тези в боите за коса, а са като мноооого тънка шарена мушама /как го обясних ooooh!/. 3бр. - 1лв. След безуспешно издирване и в козметичните магазини ще се задоволя с тези  Sunglasses
Виж целия пост
# 14
Виждала съм такива шапки в магазините за козметика.Марката е Top Choice.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия