С колко възглавници спите ?

  • 3 432
  • 78
Момичета чудя се   newsm78  дали е нормално човек да спи с 2 или повече възглавници ,навремето спях без !
Аз ако спя с две ми е чудесно !
Вие колко използвате?
Виж целия пост
# 1
 Eдна , но мога и без .
Виж целия пост
# 2
Поне с две.
А майка ми и баща ми имат общо 10 възглавници на спалнята - малки, големи и още по-малки Joy Всичките се използват за спане едновременно
Виж целия пост
# 3
Една ми е достатъчна, даже понякога я избутвам в съня си, защото по принцип предпочитам да спя на ниско, на висока възглавница не мога да спя...
А може ли един офф топик - това мишле на аватара не беше ли мишката ама и забравих името Джиджо ли или нещо такова, от фестивала италианския за детска песен Златната монета/ракла - и тва съм забравила...боже....
Виж целия пост
# 4
С 2 Grinning
Малки са и в калъфката влизат както една над друга, така и една до друга, зависи от случая  Grinning
Виж целия пост
# 5
Една ми е достатъчна Simple Smile


А може ли един офф топик - това мишле на аватара не беше ли мишката ама и забравих името Джиджо ли или нещо такова, от фестивала италианския за детска песен Златната монета/ракла - и тва съм забравила...боже....

Друга е мишката, естер Grinning
Виж целия пост
# 6
Една ми стига на мен Grinning
Виж целия пост
# 7
Хаха, Стрелче, значи такова мишле явно съм виждала някъде другаде, защото ми е моного познато, май съм имала като играчка като малка...Иначе онази мишка също беше много сладка и понеже мамата е от Италия реших да не е същата...Ок, мерси  Hug
Виж целия пост
# 8
Не мишката Джиджо , но не помня как се казваше едно време в корекома съм ги виждала тия малчовци-палчовци .
Виж целия пост
# 9
без
Виж целия пост
# 10
С една. А как се спи с две?  Едната под главата, а другата?  newsm78

Всъщност, в по-напреднала бременност спях с две - едната м/у краката.  Laughing
Виж целия пост
# 11
В момента- без...но отвреме на време, ако ми попадне под главата, не и отказвам
Виж целия пост
# 12
С една
Виж целия пост
# 13
С една голяма , а под нея две малки. Абе спя почти седнала. smile3524
Виж целия пост
# 14
С една. А как се спи с две?  Едната под главата, а другата?  newsm78

Всъщност, в по-напреднала бременност спях с две - едната м/у краката.  Laughing

Една над друга  Grinning

Докато бях бременна и аз си слагах възглавница м/у краката  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия