Търся шейна?

  • 893
  • 4
Момичета,търся да купя на Владко шейна,но искам да е от класическите-дървена с цяла облекалка отзад.Нещо не мога да намеря такава,все са с метална облегалка и мисля,че не е удобно.Кажете ако сте видели някъде шейни,ще ви бъда благодарна.
Виж целия пост
# 1
Arrow преди 2г. в СИМБА (с/у Зимния дворец-София), гледах точно такива, дървени като нашите едновремешни! Успех  Grinning
Виж целия пост
# 2
мисля, че по пазарчетата и на Илиенци също ще пуснат. Аз също искам да взема такава, защото миналата зима комшийката ни подари тяхната (Чук и Гек), но тази шейна е само за татковци. Веднъж ходих до градината с нея да я взема и казах "за 1 и последен път". не е лесно да се дърпат 20тина килограма "е така за спорта' Wink
Виж целия пост
# 3
Аз гледах такива на Красно село на пазара (има един магазин за детски играчки), но ми се видя скъпо - 42лв. Ако някой е виждал по-евтини да каже.. Предполагам че може да има и по мебелните магазини..
Виж целия пост
# 4
Цитат на: lorena
Аз гледах такива на Красно село на пазара (има един магазин за детски играчки), но ми се видя скъпо - 42лв. Ако някой е виждал по-евтини да каже.. Предполагам че може да има и по мебелните магазини..


на нашето паразче миналата година бяха по 30, сега може да има покачване на цените Wink На Илиенци цените били с 2-3 лева по-евтини
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия