моля споделете, така силно ли ви ритат бебетата?

  • 10 221
  • 49
Момичета моля ви кажете вашите бебчета ритат ли ви болезнено?Моята бебка е доста активна по принцип но от около 2-3 дни започная доста силно да ме блъска и то само от едната страна в левият яйчник Crazyнаправо омлет ще си направи но това адски ме боли имам чувството че ще изкочи някой път #CrazyВас така ритали ли са ви?Даже и през ноща не мирясва вече не мога и да спя все едно е мишка в корема ми Confused
Виж целия пост
# 1
нормално е на мен понякога ми липсват ритниците Grinning
Виж целия пост
# 2
Да, миличка, така е, моята вече към края имах чувството, че ми е нанесла трайни травми- всичко ще мине, радвай се, че е силна   bouquet
Виж целия пост
# 3
Моят син така риташе , че на моменти ми е спирал въздуха , особено към 7 - 8 месец беше страшно ! Нощем също ме пердашеше яко .  Laughing
Имало е моменти мъжът ми си е слагал ръката на корема ми и се е изумявал за какво силно ритане става въпрос !
Виж целия пост
# 4
Не си единствената, май повечето сме били жертва на болезнени ритници Joy! Ще го изтърпиш, няма начин, а после ще си спомняш с носталгия как те е ритало Heart Eyes!
Виж целия пост
# 5
Почти не я усещах, за което гинеколого ми Shocked
Виж целия пост
# 6
На моменти ме риташе здраво. После мирясваше. После-пак  Laughing
Виж целия пост
# 7
не ме рита силно,но ако спре по за дълго ме хваща параноята дали е добре,особено сутрин като стана и не я усетя smile3511
Виж целия пост
# 8
Съпруга ми казваше, че ще прави Дияна футболист... така действаше с бедния корем на майка си Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Госпо,ицата - не толкова силно, ама мъжът  Mr. Green - ревеше ми се от болка понякога. Това сега - умерено ме рита. Няма да е бабаит като батко си предполагам.  Praynig
Виж целия пост
# 10
До като влязох в 8мия ритничетата се усещаха, но не болезнено Grinning, даже приятно. Сега съм вече в 9тия и всички ми казваха, че бебо пораствал и нямал толкова място да си играе, но явно при мен не е така защото на моменти имам чувството че ще излезе през пъпа като почне да ме ритка #Crazy Има обаче един номер дето при мен действа, като го погаделичкам и му поговоря спира или поне сменя мястото на риткане Hug
Виж целия пост
# 11
Само на моменти риташе болезнено.Явно зависи къде се "цели".
Виж целия пост
# 12
Имаше моменти, в които ме е ритала болезнено, през останалото бреме просто си риташе Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Риткаше ,но не много силно . Peace
Виж целия пост
# 14
 И при мен си рита почти постоянно Wink,най-интересното е,че като баща му сложи ръка на корема ми и то замира,при мен-не се получава Grinning Наистина зависи от това каква поза е заело бебето ,когато ме ритне ниско долу,в областта на яйчниците,понякога ме заболява,но търпимо Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия