idwa mi da si sloja krai na jivota!

  • 4 005
  • 58
Momi4eta ne izdarjam pove4e,maja mi me obwinqwa 4e sam imala wrazki predi nego i 4e ne polu4awal sa6toto kakwoto te sa polu4avali, i ako te sa me tretirali zle to az trqbva da tarpq i toi da me tretira ujasno!
Imam bebence na 4 meseca i ne izdarjam powe4e,samo mi e jal za beb4eto mi 4e nqma da go widia kak shte porasne!
Toi e vmania4en na tema biv6iq imi i moje bi i az imam vina, v na4aloto na vrazkata ni mu kazah 4e ne sym jiviala dobre s nego, 4e mi e izneveriaval i me e bil 3 pati, i sega moq maj mi kazva sled kato toi e mojel da go pravi zashto az da ne moga!
Виж целия пост
# 1
Сложи край, но не на живота си, а на брака с него!
Вземи си детето и продължи сама, за сега сама, сигурна съм, че ще намериш истинската си половинка, която ще те оцени, никой човек не заслужава това, през което минаваш  Confused
Виж целия пост
# 2
Защо не му кажеш, че и той ще мине към графа - бивши. Не си и помисляй за глупости, като край на живота. Детето ти на кого ще го оставиш. Омръзна ми от нагляри, който си мислят, че света се върти около тях и могат само да ползват жените.
Виж целия пост
# 3
Напълно съм съгласна с Никол.

Вместо да си слагаш край на живота - сложи го на връзката с този който си мисли, че може да се държи с теб така лошо, както се е държал предишния.
Следващия път, като ти каже, че щом бившия можел- защо той да не, заяви му, че не ти е нужно много за го "прехвърлиш" в графа бивши

сори за офф-а
sisMr. Green
Виж целия пост
# 4
Имай смелост да прекратиш това, защото почти със сигурност нещата няма да се подобряват за теб, а ще става все по-зле. Мисли и за детето - щом се държи така с теб, не очаквай, че ще бъде винаги добър с детето, а то е беззащитно.
Бъди силна!
Виж целия пост
# 5
Сложи край, но не на живота си, а на брака с него!
Вземи си детето и продължи сама, за сега сама, сигурна съм, че ще намериш истинската си половинка, която ще те оцени, никой човек не заслужава това, през което минаваш  Confused
Я се стегни .Не му прави услуга по този жесток начин. Помисли за детенцето си взимай си го и да те няма.
Виж целия пост
# 6
vsashnost nie sme razdeleni,toi dori ne prisastva na rajdaneto na deteto,no doide da go vidi kato stana na 3 meseca, sega si zamina pak i pak se po4na starata pesen!Ina4e vseki mesec mi prashta pari,no az go obi4m s cqlata si dusha a toi ne go razbira, ujasno me naranqwat dumite mu.az sym mu kazvala mnogo pati che ako iska i toi da e kato bivshiq i ot nego shte se mahna!
problenma e che toi e chovek s vrazki i pari i ako iska moje da mi otvle4e detenceto i nikoga da ne go vidq, strah me e!nqmamm drug izbor!
i toi shte svoboden i deteto shte prinego i shte e shtastliv a az shte di umra s lubovta si!
shte se pobarkam!
Виж целия пост
# 7
А той къде е  newsm78
Пътува ли, в друга страна/град ли живее?
Честно да ти кажа, нещо се обърках малко  newsm78
Виж целия пост
# 8
Сложи край, но не на живота си, а на брака с него!
Вземи си детето и продължи сама, за сега сама, сигурна съм, че ще намериш истинската си половинка, която ще те оцени, никой човек не заслужава това, през което минаваш  Confused

Подкрепям! Peace
Виж целия пост
# 9
Има няколко варианта

Взимаш детето, обаждаш се в полицията и се оплакваш.

Друг вариант...караш го да се събете да живеете заедно и заедно да гледате и градите семейство. Казваш му, че го обичаш и така...

И той е имал жени преди теб нали? Това са мъжки простотии за да те държи изкъсо Close
Виж целия пост
# 10
toi raboti v druga darjava!
sklucixme brak kato razbrahme 4e sam bremenna, az sam na 26!toi na 30!
predi tova jivqhme zaedno, no kato razbra che sam bremenna se ozlobi i zapo4naha golemite nepriqtnosti!
Виж целия пост
# 11
toi raboti v druga darjava!
sklucixme brak kato razbrahme 4e sam bremenna, az sam na 26!toi na 30!
predi tova jivqhme zaedno, no kato razbra che sam bremenna se ozlobi i zapo4naha golemite nepriqtnosti!

Чакай малко

Оженили сте се защото си била бременна.
Пък после разбрал, че си забременяла и се е озлобил...

Как така се е съгласил да се ожени за теб..той ако не е искал и е бил озлобен никога нямаше да се ожени за теб........

Я пак отначало.... newsm78
Виж целия пост
# 12
Ами показал е човекът, че не желае дете.
Получи много съвети, всички са на едно мнение, послушай ги.

А имаш и още една възможност. Щом го обичаш, седиш, мълчиш, търпиш и си траеш.

Вбесявам се, когато някой мъж малтретира жена си психически или физически, и като я попиташ защо търпи, отговора е обичам го.
Сори за офф-а
Виж целия пост
# 13
Този селски манталитет е нелечим! Имала съм сблъсък с такъв и изводът, който си направих, беше твърде кратък: БЯГАЙ! Това е нещо ужасно и с годините ще става все по-тежко. Най-добре е детето да не разбира какво включва такава "родителска грижа". А ти преди да се замислиш сериозно по въпроса със самоубийството, си направи сметка, като си отговориш на въпроса "Чия шапка всъщност ще накривиш?" Бъди силна! Успех!
Виж целия пост
# 14
Омъжила си се, въпреки че той е бил вече озлобен към теб?! #Crazy Тъй като сватбата е била след забременяването ти, а той се е променил именно след него?! Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия