Гъбички в устата

  • 12 904
  • 34
Може ли някой да ми обясни каква е причината за появата им  newsm78 Tired?И с какво да ги лекувам .
Виж целия пост
# 1
Нарича се млечница, бактерии от млякото, които се развиват в него бързо. Лекува се доста успешно с Дактарин орален гел.
Виж целия пост
# 2
Причина по слаб имунитет по често боледуване . Лек-дактарин орал гел Peace или гранофлурин ама незнам от къде ще го намериш.
Виж целия пост
# 3
От София ли си? Мога да ти подаря почти цяла тубичка Дактарин.
Виж целия пост
# 4
Не не съм от София -благодаря за предложението все пак.  bouquet
А не ми се вярва да е от млякото защото тя почти не яде мляко .
А скоро не е боледувала , сега имаше задна хрема  дали пък може да е от нея  newsm78.
Като цяло аз мога да кажа ,че често така и става в устата а не могат да ми кажат от какво е .Вчера ходихме да я прегледа лекаря каза че и е обложен езика и нищо да не правя и че е здрава .Но като я погледнах тая вечер имаше и нещо като раничка на гърлото си не е афта , а езикът е наистина като на бебенцата бял ,бял
Виж целия пост
# 5
Daktarin oral gel или Fungostatin.Може и Tantum спрей или разтвор за жабуркане   eat
Виж целия пост
# 6
имахме същия проблем и положението беше станало напечено.Докато разбера какво става малката  вече беше спряла да се храни, само хленчеше и почти не спеше.Случайно видях гадните гъби в устичката й.Оказа се че са се появили когато сме преминали на ам.Доки каза да й изплаквам устата след хранене,но тя не искаше да поеме нищо след като се е нахранила и аз й давах вода с лъжичка.Мажех я Козлодил 3 пъти на ден с клечка за уши и още първото намаване я облекчи защото веднага започна да яде.След 3 дни изчезнаха всички гъбички.Действай бързо защото гъбичките може да слязат по гърлото и тогава  става наистина страшно.УСПЕХ Peace
Виж целия пост
# 7
На моята дъщеря й се появиха, когато беше на силни АБ в болницата
Виж целия пост
# 8
На моята дъщеря й се появиха, когато беше на силни АБ в болницата
И при нас от АБ.Имахте ли t,и как се справихте с гъбите
Виж целия пост
# 9
Причина по слаб имунитет по често боледуване . Лек-дактарин орал гел Peace или гранофлурин ама незнам от къде ще го намериш.
Гранофорин наистина няма от много време, но има заместител. Казва се Гранулин и се продава във...ветеринарните аптеки.Същото е.Може и с обикновена йодна тинктура.
Виж целия пост
# 10
Гранофорин наистина няма от много време, но има заместител. Казва се Гранулин и се продава във...ветеринарните аптеки.
Hue ga He cMe }I{uBoTHu. Шегичка   hahaha
Виж целия пост
# 11
 newsm53
Не сме но щом върши работа...!Друг път ще ти разказвам с какво лекувам на баба ми коленете, но сега да не променяме темата не темата Grinning
Виж целия пост
# 12
дъщеря ми има гъбички - също след преминаването й на АМ .мажа с дактарин от 5 дни , но ефект има само там, докъдето съм успяла да потъркам с марлята. назад езикън й все още си е бял.
моля дайте ми съвет как да почистя и там.
 
Виж целия пост
# 13
uMa Fungostatin 3a raprapa.
Виж целия пост
# 14
На моята дъщеря й се появиха, когато беше на силни АБ в болницата
И при нас от АБ.Имахте ли t,и как се справихте с гъбите

ами за да не станат афти, й изписаха Нистатин на хапчета и така. Т имахме и без друго, така че не знам  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия