Лимфен възел на врата!

  • 3 464
  • 8
Вчера се чесах силно отзад на тила, имам две, три пъпки, явно са топлинни от косата, но днес сутринта точно до тях си напипах възелче, което ме боли при пипане, страшно се уплаших и отидох до дежурните в една клиника.
Опипаха ме и казаха, че е нормално и е от инфектираните пъпки, но аз се притеснявам страшно много...
Преди две седмици родих и ми правиха изследвания, но сега ще трябва ли пак да правя?
Дано не е някоя страшна болест! Praynig
Виж целия пост
# 1
Буболино, я си гледай сладкото бебче и не се занимавай със щуротии. Нормално е от разчесаните пъпки да ти се подуе лимфния възел, след 3-4 дни ще се скрие. Редовно ми се случва и нямам никаква страшна болест /така си мисля, де/  Mr. Green А и нали си отишла на лекар и са ти казали, че няма нищо страшно?
Виж целия пост
# 2
Не се шашкай веднага пък ти срашна болест... Причината за подуването е защитна реакция на организма .Може да си настинала или някое вирусче .На сина ми са подути вече 2 години ако искаш все пак да си спокойна пусни си ДТК.
Виж целия пост
# 3
Уф, да де, но нали съм си хипохондирик Rolling Eyes.
Не ми се беше случвало да ми се подуе лимфен възел от пъпка, но ги намазах с йод, дано се скрие защото какви мисли ми минават през главата.... Confused
А и много ме боли като го пипна Cry
Виж целия пост
# 4
Не се безпокой. Аз също си имам почти постоянно подути лимфни възли ама нещо с имунитета хич ме няма. Като малка съм боледувала от лимфаденит. Пийни си повечко витамини и се опитай да засилиш и прочистиш организма си. На мен майка ми ми е цедила сок от моркови. Ти импровизирай.
Виж целия пост
# 5
Права е Алекс1 от разчесването е. При ранички, разчесване и т.н се подуват лимфните възли.
Виж целия пост
# 6
Не е страшно, споко Wink
Виж целия пост
# 7
Мила,страшните болести дето ти минават през главата не болят,това е вследствие на инфекцията от пъпките,не ги пипай с мръсни ръце,че аз така си изпатих от една пъпка,направих абсцес.Ще се оправиш,не се притеснявай,още повече че скоро си родила и е нормално имунитета леко да ти е спаднал.
Виж целия пост
# 8
благодаря ви момичета  bouquet, да се надяваме да се скрие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия