Новата(17.07-24.07) седмичка, изпълнена с надежда и още нещо...

  • 7 294
  • 353
Май е време за новата седмица. И аз имам честа да ви поканя в нея!  bowuu Добро утро мили дами!

Пожелавам на всички ни само хубави неща да си споделяме!
А ако има проблеми- то споделена мъка е полвин мъка( нещо такова беше) ooooh!
Виж целия пост
# 1
Да ни е честита новата, светла и хубава седмичка, Момичета! Благодарим Ти Тали Дан. Дано наистина тя е по- светла, по- мирна,усмихната и приятелска от всички досега.

Честит Ти нов красив аватар, мила! И нов подпис със страхотни очички си имаш. Много целувки и поздрави да им пратиш на двамата чаровници и баба.

Ето и стара темичка, доста нови членове и хубави постинги имаше там!
Виж целия пост
# 2
И аз ви пожелавам нова успешна седмица на вси4ки!
Аз я запо4вам тук, а ще я завърша в БГ  Party

И да ви се похваля-ве4е мога да слагам снимки в постинги  newsm44   Благодаря на Джорджа, Дидка и Ели   bouquet
И веднага ви показвам снимка на моите спящи слън4ица  Laughing

Виж целия пост
# 3
 ooooh!, знаех си че нещо съм изпуснала! Благодаря ти Калида за линка към старата темичка! Благодаря ти и за милите думи и комплименти  Embarassed, твойте постинги винаги ме карат да се усмихвам!   bouquet И мисля, че не само мен! Целувки на Дана- сладурана!!!
Mama Strumpf олее колко са сладки!!!!
Поздравления за новото умение! И с пожелание да го използваш по- често! Приятно изкарване в БГто!
Виж целия пост
# 4
Мамо Щтрумпф, кой е като Теб? В една седмичка ще бъдеш на две места. А в БГ ще имаш ли Интернет? Ти ме подсети за стридите, и май ще трябва да скоро да ходя до близкият супермаркет. А твойте слънчица са разкошни. Една целувка за малкият Ти принц Тони и едно погалване на Ваний, от нас! Hug Справила си се чудесно със снимката в постинга, няма значение с чия помощ, нали за това са приятелите. Peace

Звездичка, ще сменяш ли отдела в работата? Hug

Амейка, ние си чакаме снимчиците от РД на Алекс, като стигнеш до тях!  Hug

Наничка, много добре си го замислила с поканите, наистина ще бъде добър спомен за всички. Hug

Mystic, вече наистина звучиш доста по- свежо. Радвам се за Теб!
Виж целия пост
# 5
svety,
 много е сладка!  Heart Eyesкак се казва? newsm78

Tali Dan   bouquet за новата темичка!

Mama Strumpf, моите са направо по бански в сравнение с Ваний! Joy

nana_cool и то 2 братчета! Hug Crazy


mystic, не ти се смея..всеки сам си знае как се чувства най- добре, но мога да ти кажа, че изглеждаш много добре... Hug  bouquet А малка красавица е невероятна! Май фен клуба и ще се увеличава! Mr. Green


Mama Strumpf, знаех си , че ще се справиш! smile3501


Kalida, ахам от 1-ви...и ще видим какъв  вятър ще задуха и къде  ще ме отнесе!  CrazyHug

Айде момичета, лека нощ!



Виж целия пост
# 6
Tali Dan, Виктор ти е грабнал очите! Hug


Kalida,
 честит ти нов аватар!
  bouquet

Mama Strumpf,
 прекрасна снимка! Hug
Виж целия пост
# 7
И аз искам да знам как да слагам снимки тук!!!!! как сте нау4или щтрумфина, а мен не сте? шакам да ми се каже Simple Smile моля Simple Smile)))))))))))))
Виж целия пост
# 8
И аз искам да знам как да слагам снимки тук!!!!! как сте нау4или щтрумфина, а мен не сте? шакам да ми се каже Simple Smile моля Simple Smile)))))))))))))

Отиваш на снимката, която трябва да копираш - после и даваш десен бутон, Пропърти и копираш линка - после като отговаряш слагаш под B-то (което се намира над бялото поле)има картинка - натискаш него (трябва да ти излезе [img].....[img] На мястото на точки, копираш адреса и готово

Дано обясних правилно newsm78
Виж целия пост
# 9
пробвах вси4ко и не стана, ужасно мизерно е когато нещо не става  Confused
Виж целия пост
# 10
Честита ни нова темичка Hug....да я напълним само с положителни и емоции

Тали, ти с този поглед как ме смразяваш само  Hug и най-вече с тези очи...а мъника наистина е страхотен  Hug

Калида, Даничка - Хубавичка е много чаровно дете ти защо не искаш да ни се покажеш да те видим Wink Бих се радвала много да знам "кой" е отсреща и с какъв паметлив човек кореспондирам Mr. Green

Mama Strumpf - много сладко са заспали двамцата Ти  Hug

Мистик, и мен не можа да ме убедиш, че си дебела  newsm78 Чудех се къде да гледам Thinking
Да ти покажа и аз мои снимки да видиш - на 1.60 ръст, как стоят 61г Само дето вече не грухтя  ooooh!

...гледам обаче много да не се снимам, че после като се видя и ми се доревава

Звезди - лека нощ и да сънуваш ЕвроШ Mr. Green

А къде е Джорди....много се радвам, за това, че ви е почти готов апартамента.Мисленно си го представих ...и ми се прииска и на мен HugХайде нанасяйте се и Ви пожелавам там едно сладко Бонбоне с пиШка да сътворите там  bouquet ....ама, че го казах  Blush

Май забравих някой newsm78
Виж целия пост
# 11
пробвах вси4ко и не стана, ужасно мизерно е когато нещо не става  Confused

Да не да не обясних правилно Sad
..Може би не казах, че като дадеш на пропърти - копираш, където пише Адрес [url]..
Виж целия пост
# 12
Аз не знам за какво property ми говриш, понеже моят пц е на "френски", това ще ре4е на англо/френски, но не е същото като на твоя например. сега схте направя отново проба и после искам да препоръ4ам един филм на вси4ки. Аз като спец по киното  Embarassed
Виж целия пост
# 13
Аз не знам за какво property ми говриш, понеже моят пц е на "френски", това ще ре4е на англо/френски, но не е същото като на твоя например. сега схте направя отново проба и после искам да препоръ4ам един филм на вси4ки. Аз като спец по киното  Embarassed

Oки, дано този път стане Wink
..за филмите - и аз съм маниак - вчера гледах Capote а днес Syriana Wink

С удоволствие чакам да препоръчаш нещо Peace
Виж целия пост
# 14
Ах, Capote още не съм гледала, но предполагам, 4е ще ми хареса. Онзи ден реших да изгледам последния Роберто Бенини - прекрасен! Удивителна красота на 4увствата, уникални усещания, много меланхолия и болка. Има и хумор. Както винаги. Но вси4ко е толкова тъжно и красиво ОБА4Е! Заглавие : Тигърът и снега. Никаква идея дали на Анг. е същото заглавие. Аз сега ще се посветя на други занимания, толкова ми се спи, умиам, затова ще предложа лека, лека, и много лека нощ , и до скоро! Аз умирам за сън.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия