Има ли мами които изкарват пари от вкъщи?

  • 38 091
  • 48
Има ли мами където изкарват парички  от вкъщи,бременни или в майчинство?И ако има с какво се занимават?Как помагате с доходите?? newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз - с предпечат, към печатницата на мъжа ми, и малко допълнително.
Виж целия пост
# 2
института се намира на ул. Кишинев 16а, това е до хладилника, тел.862-43-94  862-45-32 
първо като се обадиш ти казват ден в които да отидеш на преглед, не трябва да имаш алергий, да си бремена, да кърмиш, правят дерматологичен тест, тестват се само козметики, подписват се договори за всеки тест, ако има зачервяване теста се прекратява, три групи са за ръце-80лв., гръб-110лв. и UV-130лв., аз сега почнах и ми слагат лепенка на гърба с козметика, ходя вторник, четвъртак и събота, разговарях с жените който ходят от 2 години ( има и мъже) направими впечатление че има жени на по 60г. не само млади момичета и са доволни, разбрах че ако не се осигуряваш ти правят осигуровки, след като свърши курса който съм аз има 2 месеца почивка и след това ти се обаждат за друг, ако не ти харесва даден курс може да откажеш, на мен ми харесва ако някой друг се интересува

ето я темата

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78926.msg2012078#msg2012078
Виж целия пост
# 3
До скоро работих за една чужда фирма и й правих разни проучвания за България, а от няколко месеца работя като преводач.
Виж целия пост
# 4
А ползваме ли проверка правопис?!
Виж целия пост
# 5
А ползваме ли проверка правопис?!
newsm10
Виж целия пост
# 6
Аз си изкарвам, работя това, което и в офиса (PR), но се занимавам само с един клиент.
От време на време правя преводи.
Виж целия пост
# 7
Не, но бих искала.
Виж целия пост
# 8
аз изкарвам пари от къщи-постоянно-за храна, дрехи  Mr. Green Mr. Green
Иначе, да, правя преводи чат-пат или помагам на мъжа ми-съвсем чат и много рядко пат, ама се сещам да пусна спелчека  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
института се намира на ул. Кишинев 16а, това е до хладилника, тел.862-43-94  862-45-32 
първо като се обадиш ти казват ден в които да отидеш на преглед, не трябва да имаш алергий, да си бремена, да кърмиш, правят дерматологичен тест, тестват се само козметики, подписват се договори за всеки тест, ако има зачервяване теста се прекратява, три групи са за ръце-80лв., гръб-110лв. и UV-130лв., аз сега почнах и ми слагат лепенка на гърба с козметика, ходя вторник, четвъртак и събота, разговарях с жените който ходят от 2 години ( има и мъже) направими впечатление че има жени на по 60г. не само млади момичета и са доволни, разбрах че ако не се осигуряваш ти правят осигуровки, след като свърши курса който съм аз има 2 месеца почивка и след това ти се обаждат за друг, ако не ти харесва даден курс може да откажеш, на мен ми харесва ако някой друг се интересува

ето я темата

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78926.msg2012078#msg2012078


16 Юли 2006г. 
 София 
 ДОБРОВОЛЦИ от 18 до 65 г за тестване на козметика, срещу заплащане - 30-145 лв 
 02/8624394, 02/8624532 

Това може би?
Виж целия пост
# 10
Абе, дамата е бременна, не мисля, че е удачно да тества козметика  Rolling Eyes
Ха, стана ми весело-това ли е смисълът на изречението Not tested on animals  Mr. Green, тестват го хора
Виж целия пост
# 11
Абе, дамата е бременна, не мисля, че е удачно да тества козметика  Rolling Eyes
Ха, стана ми весело-това ли е смисълът на изречението Not tested on animals  Mr. Green, тестват го хора
да нали има грийнпиис  Mr. Green, а пък за хората няма, а те всеки сам си преценява риска, утре ми е последното ходене, има почивка и на 1.08 пак за 2 лепенки и ще си взема паричките, само да кажа че при мен няма никакъв проблем, като зачервяване или нещо друго, щом е бременна няма да стане те и няма да я допуснат, при прегледа и после при всеки тест това изрично се споменава и в договора, че няма да се забременява докато трае теста
Виж целия пост
# 12
Да, аз работя у дома - откакто съм завършила, всъщност.
Writer съм.
Пиша различни неща, измислици-премислици.
Виж целия пост
# 13
Аз напоследък май това правя...Само изкарвам,скоро нищо не съм вкарала...
Виж целия пост
# 14
да, правя преводи; иначе няма да стане
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия