И в Пирогов лъжат, че нямаме осигурителни вноски

  • 724
  • 2
Та призива ми е внимавайте, когато ходите на лекар и текущо проверявайте какво има по ЕГН-то ви в сайта на НОИ, за да не останете изненадани или да не могат да ви лъжат както намерят за добре!
Преди няколко месеца от една лаборатория се опитаха да ми обяснят, че нямам осигуровки за 2 месеца и трябвало да си платя пълната стойност на изследванията , а не да минат от осигурителната каса, защото съм нямала право и съм ощетявала държавата. Тогава реших, че служителката се е объркала, защото като и разясних какво пише на листа, който така вещо ми буташе под носа се отказа от други спорове.
Но в петък вечерта мой клиент отива по спешност в Пирогов и там му обясняват, че тъй като не си е внесъл осигуровките за 5 месеца / човекът си е внесъл осигуровките и съответните декларации/ трябва  да плати вместо 1,60 лв 10 лева. Съотвенто разходката ни се превърна в истински ад и с нетърпение чаках момента да се прибера  и да проверя за какво става въпрос. Естествено няма такова нещо, но на мен деня ми отиде ... Не мога да разбера на луди ли се правят или не разбират. Ако е второто ДА ЧЕТАТ! целия текст от справката, ако пък не- ГОСПОД ДА НИ Е НА ПОМОЩ!

Стана дълго, но дано ви бъда полезна!
Виж целия пост
# 1
Нарочно го правят, нали сега им смъкнаха заплатите, та трябва да си изкарат отнякъде паричките    #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Нарочно го правят, нали сега им смъкнаха заплатите, та трябва да си изкарат отнякъде паричките    #2gunfire
Всичко може да се очаква. В такива търгаши са се превърнали!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия