"Смотано" кръвно

  • 552
  • 7
Проблема е следният.

Кръвното ми е много странно. Горната граница я бива 110, но долната е много ниска 50-60, а даже в събота беше между 50-40 Sad

Кола и кафе не пия, предлагайте нещо друго!

И опасно ли е това положение?
Виж целия пост
# 1
Аз имам перманентно ниско кръвно 90/60. Водили са ме по доктори, следили са ми нивата и така. Принципът е следният-ако това е нормалното кръвно, то е нормално за този човек и интервенции не се налагат, освен ако човекът не е с наднормено тегло, с някакви странични болести или кръвното води до такива. Имах познат, когото не допуснаха до изпит по физическо към висше заведение, защото кръвното му излиза извън границите, а той е доказано физически здрав и това е неговото кръвно.
Кафето е възможност, но е редно да се посъветваш със специалист или да се допиташ до Гпто дали е необходимо  Peace
Виж целия пост
# 2
Не е опасно като високото кръвно, но може да създъде дискомфорт. Предлагам айрянче със сол и въобще много течности.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за отговорите.
Ще се наложи посещение при лекар Sad
Виж целия пост
# 4
4ай от джинджифил
Виж целия пост
# 5
Не е опасно като високото кръвно, но може да създъде дискомфорт. Предлагам айрянче със сол и въобще много течности.
И СОДА ЗА ХЛЯБ-помага
Виж целия пост
# 6
Има капки продават се в аптеките, чудесна работа вършат ако те интересуват ще погледна как им беше името Simple Smile
Виж целия пост
# 7
А и горните постове са вярни, малко течности приемаш и сега през топлите сезони, като изкарваш всичко през потните жлези -затова е така, но не е опасно само дискомфортно Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия