Педиатър Пловдив

  • 1 335
  • 13
Някой може ли да ми препоръча добър педиатър -GP от Пловдив-да е мил(а),но и добър специалист,за да мога да запиша бебето като се роди.И по възможност да прави посещения-в началото,то май е задължително в началото
Виж целия пост
# 1
Аз мога да ти препорьчам нашата педиатьрка.Д-Р Е.Петкова.На средна вьзраст е,уж беше за ранното захранване и изобщо старите начини за гледане на бебе,но аз й показах какво мисля по тези вьпроси и сега дори ме подкрепя.Тя е Джи-пи на цялото ни семейство.
Виж целия пост
# 2
А аз бих ти прероръчала нашето семейно джипи.Д-р Дюлгерова -педиатър е и кабинета и се намира в поликлиниката в Тракия.Много е добра като човек и като специалист.Тя и сестрата идваха всеки ден в нас докато Момчил навърши 20 дена.По всяко време може да и се обадиш за консултация.Много сме доволни от нея  Peace
Виж целия пост
# 3
Абсолютно подкрепям!За д-р Дюлгерова!
Виж целия пост
# 4
д-р Розалина Христова от Втора поликлиника, срещу Ресторант стадиона. Simple Smile






-------------------------
Пишете на кирилица!!!
Виж целия пост
# 5
Д-р  Пепеланов, кабинета му е на ул. Родопи 26 страхотен е, доволна съм много.
Виж целия пост
# 6
Д-р  Пепеланов, кабинета му е на ул. Родопи 26 страхотен е, доволна съм много.

Да,абсолютно подкрепям.Д-р Пепеланов е много добьр педиатьр.
Виж целия пост
# 7
Д-р  Пепеланов, кабинета му е на ул. Родопи 26 страхотен е, доволна съм много.

Да,абсолютно подкрепям.Д-р Пепеланов е много добьр педиатьр.
Май само аз и мъжа ми не сме доволни от него? newsm78Когато заведох дъщеря ни при него с 39 градуса температура ни държа половин час в ужасно студената си приемна,изписа ни АБ от който два дни детето стана още по- зле(преди това правихме изследвания) и освен това изписа рецептата отпред и отзад с лекарства за уши, нос, гърло, сироп за кашлица и т.н., та сигурно трябваше на всеки двайсет минути да давам по някоя лъжица.Освен всичко ми е много мазен. Sick
Виж целия пост
# 8
Д-р Розалина Христова -  newsm10
2-ра поликлиника срещу ресторант Стадиона
Виж целия пост
# 9
Май само аз и мъжа ми не сме доволни от него? newsm78Когато заведох дъщеря ни при него с 39 градуса температура ни държа половин час в ужасно студената си приемна,изписа ни АБ от който два дни детето стана още по- зле(преди това правихме изследвания) и освен това изписа рецептата отпред и отзад с лекарства за уши, нос, гърло, сироп за кашлица и т.н., та сигурно трябваше на всеки двайсет минути да давам по някоя лъжица.Освен всичко ми е много мазен. Sick
Д-р  Пепеланов, кабинета му е на ул. Родопи 26 страхотен е, доволна съм много.

Да,абсолютно подкрепям.Д-р Пепеланов е много добьр педиатьр.
b
Странно ,майче Кремена, мързи ли те да даваш  на  болното си дете лекарства?? И колко студена може да бъде една приемна, при 40 градуса навън??!!  Проблема май не е в "мазния"  доктор / не  го познавам/  а в теб!!



Виж целия пост
# 10
Извини ме Кремена, не за теб ставаше дума а за Desita_  !!
Сори, още веднъж!! Embarassed Laughing
Виж целия пост
# 11
А някой да каже нещо за някакъв детски център или незнам какво "Вела" май..??Дето се плаща абонамент всеки месец.На бул Руски бил или наблизо..
Виж целия пост
# 12
Ами има една приятелка тук от форума.Тя наскоро води дьщеричката си там и каза,че е много доволна от педиатьрката ,която е прегледала детето.Но нищо повече не знам.
Виж целия пост
# 13
Аз си водя децата във МЦ Вела -мого добри специалисти абонамента им е 15 лв за едното дете и  безплатно за всички останали деца които имаш .На разположение са 24 часа в денонощието не изписват ред без ред антибиотици .Ако искаш ми пиши на ЛС за координати а може и тук в темата да ти ги пусна .Аз не съм от Пловдив но на тези от Пловдив пращат и линейка по домовете при нужда -абе като болница са си..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия