Къде ли е тази сграда?

  • 2 545
  • 27
Ровичкам се в един варненски сайт и попаднах на обява за отдаване под наем на лукс-офиси в тази сграда - къде ли се намира?  newsm78

Виж целия пост
# 1
на сайта не пише ли или поне телефон не е ли публикуван за да питаш  newsm78
Виж целия пост
# 2
на сайта не пише ли или поне телефон не е ли публикуван за да питаш  newsm78

Надявах се варненки да знаят.  Laughing Аз за такава сграда нещо не се сещам.  newsm78
Виж целия пост
# 3
Прилича ми на една сграда в София, може Варненската агенция да дава под наем офиси и в София.
Виж целия пост
# 4
Прилича ми на една, която се намира до първия МакДоналдс, до Кръглата Банка. Но не съм сигурна, може просто да е подобна.
Виж целия пост
# 5
Може още да не е построена.......
Виж целия пост
# 6
Може още да не е построена.......

 Joy
Виж целия пост
# 7
твърде е възможно даже.Може да е снимка на проекта.Това е честа практика, така разпродават имотите на зелено и излиза по-евтино
Виж целия пост
# 8
100% не е построена. Сграда с толкова свободно място покай нея във Варна - няма
Виж целия пост
# 9
Ровичкам се в един варненски сайт и попаднах на обява за отдаване под наем на лукс-офиси в тази сграда - къде ли се намира?  newsm78


[/quote

Това не е ли един търговски център в процес на строеж в Чайка до Морското училище ?
Виж целия пост
# 10
Много прилича на синята сграда до мак драйв .
Виж целия пост
# 11
Да, за нея говорех, но тя наистина няма толкова място наоколо.
Виж целия пост
# 12
Прилича ми на сграда от Бизнеспарка, www.bpv.bg
Виж целия пост
# 13
Сигурна съм, че съм я виждала. Естествено правилно сте предположили, че още не е построена. Това или е сградата на светофара под малкото Пикадили или до Военното училище. Просто в момента не мога да се сетя точно коя от двете е newsm78
Виж целия пост
# 14
Офис център "Олигарх"-Джи-м груп ЕООД, гр. Варна
разгъната застроена площ - 4440 кв.м



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия