дтк-ваксина

  • 2 444
  • 29
В четвъртък сме на ваксина за ДТК.Вече се подготвих и купих Панадол за пиене и Риванол за ръчичката,че се притеснявам бебчо да не ми вдигне температура.Смятам да му дам превантивно,а не да чакам да видя дали ще вдигне или не.Вие как постъпихте?
Виж целия пост
# 1
Аз изчаках да видя дали ще се наложи да дам Нурофен Grinning
Виж целия пост
# 2
Педито препоръча 4 часа след ваксината да дам панадол.
Виж целия пост
# 3
Нищо не съм давала. Само и мерих температурата няколко пъти, но нямахме проблеми.
Виж целия пост
# 4
Още една Ралица, която в петък дори не гъкна на ДТК-то. Въпреки, че сме големи....
Никакви странични реакции, дори зачервяване на мястото нямаше.
Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 5
Ваксината се бие в ръчичката и е хубаво, за да не вдигне температура вечерта мястото, където е ваксината да се наложи със студен компрес. Педиатърът ще ти предпише и някакъв детски сироп. Не съм правила нищо предварително.
Виж целия пост
# 6
И трите пъти още с прибирането от поликлиниката му дадох Панадолче и минахме без усложнения. Все пак попитай падиатъра ви какво препоръчва.
Виж целия пост
# 7
Никога не съм давала и никога не е правила реакция към ваксина.
Не смятам, че трябва да се дава, детето може и всеки ден да се зарази с нещо на улицата, не може непрекъснато да даваш Панадол профилактично  Crazy
Виж целия пост
# 8
И трите пъти още с прибирането от поликлиниката му дадох Панадолче и минахме без усложнения. Все пак попитай падиатъра ви какво препоръчва.
И аз така само,че не Панадол,а Калпол
Виж целия пост
# 9
Никога не съм давала и никога не е правила реакция към ваксина.
Не смятам, че трябва да се дава, детето може и всеки ден да се зарази с нещо на улицата, не може непрекъснато да даваш Панадол профилактично  Crazy

Точно така Никол!
Що за дивотии...
Виж целия пост
# 10
На мен ми каза педито, като се прибера веднага да му дам Панадол.Така и направих и му давах през 4 часа, но той въпреки това си вдигна температура и си я потдържаше 24 часа Cry
Със втората ваксина нямахме проблеми!

Дано я понесете  леко, но не се притеснявай, ще мине Hug
Виж целия пост
# 11
Никога не съм давала и никога не е правила реакция към ваксина.
Не смятам, че трябва да се дава, детето може и всеки ден да се зарази с нещо на улицата, не може непрекъснато да даваш Панадол профилактично  Crazy

И аз така мисля. Против съм профилактичното даване на лекарства.
Виж целия пост
# 12
никак.
отидохме, направиха я, тръгнахме си, проблем - йок
Виж целия пост
# 13
Аз му давах вечерта преди кърмене.
Виж целия пост
# 14
Нищо не съм давала. Яня не вдигна температура и нямахме проблем Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия