разстройство в края на бременността

  • 19 800
  • 25
Момичета,
от около 1 месец периодично ми се проявява разстройство. Никога не съм била "склонна" към подобна екстра /даже бих казала, че преди да забременея повече клонях към обратното/
Притеснявам се, защото имам чувствителна матка и понякога позивите за тоалетна водят до контрахиране на матката, а друг път - обратното.
Моля ви, споделете дали това състояние е било характерно и за някои от вас през време на бременността ви.

Благодаря!
/п.п. храня се в повечето случаи разделно и понякога си мисля, че може и от това да е... ама знам ли  newsm78/
Виж целия пост
# 1
часове преди да родя имах разстройство.
Виж целия пост
# 2
Не ми се е случвало това точно, по-скоро съм чувала, че преди да започне раждането някой жени имар разстройство. Но на тебе ти е далече това. Може би някоя храна, определена ти дразни стомаха и дебелто черво, помисли коя може да е. Имаш ли болки ? Да не е колит, ако прекаляваш със салатите... newsm78
Виж целия пост
# 3
Чела бях някъде, че това е натуралния отговор на природата, заместващ клизмата, която правят в болниците например. Приятелки са ми споделяли, че им се е случвало точно преди раждане обаче. Друго, което пак четох в тази статия беше, че жената добива желание да изчисти къщата си - пак някаква възка с природния повик на самката да изчисти леговището. Колко е вярно и дали наистина е така - не зная, но се сетих за това. При теб може да е всичко, разбира се, не е казано че щом имаш разстойство сега, трябва да почнеш да раждаш.
Виж целия пост
# 4
Ирини до колкото знам пиеш доста отдавна магнезий...възможно да е от него или от но-шпа. Аз като ям плодове също имам разстройство...не се притеснявай. Hug
Виж целия пост
# 5
И аз имах подобна екстра по време на бременността си, не се притеснявай! Hug
Виж целия пост
# 6
Здравей irinii и аз съм така,но пия магнезий+нош-па и скоро разбрах,че от тях можело да се разстрои стомаха.Но мен това не ме притеснява,по-добре така отколкото запек Embarassed
Виж целия пост
# 7
Колко е странна бременността, докато имаш запек и в следващия момент разстройство, луда работа  smile3521 smile3521 smile3521 smile3503
Виж целия пост
# 8
irinii спокойно,сега няма да си помислиш,че раждаш нали?Всичко зависи от храната ,която консумираме,а в комбинация и с магнезия съвсем,а ако пък продължаваш и с желязото още повече
Виж целия пост
# 9
И аз от скоро забелязах че по -често посещавам WC-то по такива нужди, но пия магнезий, а при употребата му това е нормално. Ако и ти пиеш магнезий това значи е нормална реакция, а като е в комбинация с плодове и зеленчуци ситуацията е още по-цветуща. Laughing
Виж целия пост
# 10
и аз съм така от скоро, но също пия магнезии и ям плодове и зеленчуци. иначе много мами казват, че последните седмици преди да родят получават разстроиство.
Виж целия пост
# 11
2 седмици преди да родя имах разтройство.Мисля,че не притеснително това явление,може и от времето да е,от храна,да си понастинала...........
Виж целия пост
# 12
Магнезия не води и до запек   newsm78?
Виж целия пост
# 13
Магнезия не води и до запек   newsm78?

 Не желязото може да доведе до запек, а магнезият действа разхлабително. Поне аз така знам.
Виж целия пост
# 14
а защо пиете магнезий, аз пия само желязо newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия