за годините

  • 2 192
  • 58
колко години са ви давали най-малко, като възраст?
 и колко са били далече от истината?
как сте изглеждали, имал ли е общо външния ви вид?

пиша по случай случка, която ми се случи скоро. Laughing
Значи отивам до магазина за цигари. Спортно облечена, на лицето само ФДТ, вързана коса "на опашка" .Казвам марката на цигарите, а продавачката заговорнически ме заговаря - "Имаш ли 18-сет?"
Аз  Shocked супер изненадана - "Да".
Тя обаче , пак заговорнически Laughing - "Айде взимай и бягай"
Взимам кутията, излизам и като ме напуши един смях Joy
Доста ме подмлади, с около 10 г. Мислех си , ако пък бях влезнала с детето и му кажа- мамо...., тая щеше да падне Crazy

Винаги са ме "правели по-малка" от възрастта ми, ама скоро не беше се случвало. Явно имам "младежки" вид Laughing Сигурно за това се разбирам повече с хлапетата, отколкото с родителите Wink
Виж целия пост
# 1
На мен също ми свалят от годините, но все още ми продават цигари. Алкохол рядко купувам, така, че с него нямам проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз съм на 30, но в интерес на истината винаги са ми давали по- малко, понеже съм нисичка и като бях и слабичка Wink...минавах за тиЙн Mr. Green

Мойри, дай една снимка да те видим, да определим кОлко си гОляма Laughing ..щото другия птъ - никакви цигари Naughty
Виж целия пост
# 3
 На мен редовно ми го правят този номер. За цигари и алкохол почти винаги ми искат документ. За детето са се чудили брат ли ми е, а да не говоря колко съжалително ме гледат с количката.  Whistling
Виж целия пост
# 4
Извинете за отклонението, но nana_cool , толкова много ми харесваше предишната ти снимка - създаваше едно такова особено лятно настроение. Все исках да ти кажа.
Виж целия пост
# 5
дават ми по - малко, но колко - не знам.
Виж целия пост
# 6
Интересно и мен редовно ме подмладяват.
Редовно ме питат какво уча  Wink

Но някой път като ми кажат леличката и ми става гадно, още не мога да свикна. На 28 съм.
Виж целия пост
# 7
На 18 са ми казвали, че приличам на 15-годишна. Но то май е малко по-различно. В началото родителите на приятеля ми също не вярваха, че съм голяма колкото него. Мислеха си, че съм на 14-15 докато не разбраха къде уча.
Виж целия пост
# 8
Най-драстично ми смъкнаха годините, когато отидох да се изследвам в началото на бременността. Стоя аз пред вратата на лаборатория, отвътре надниква една сестра и пита: "Момиченце, ти за какво?" "Ами за кръвна картина и... за бременност."
А тя ме гледа така  Shocked. Не можа да повярва жената, че съм на 31.
Често се случва майки (ако съм без количката де) да се чудят как да ме нарекат пред децата си - ту съм "леличката", ту "какичката"
Навремето като се запознахме със съпруга ми и той си мислеше, че послъгвам за възрастта си.Laughing
Виж целия пост
# 9
И на мен ми се случват подобни неща, но най - смешно беше когато с моя приятелка се разхождахме покрай едно училище и ни спря една бабка и попита : момичета вие къде учите, защото ако сте в това училище и си търсите квартира аз живея наблизо и давам стаи, а ние и казахме ,че отдавно сме завършили средно образование и сега сме възпитанички в училището на живота Laughing
Виж целия пост
# 10
Като бях около 18-те винаги са ме правили на около 25 9 понеже съм висока май newsm78 ), обаче сега ми дават 23-27 Crazy Joy а съм ан 30 Mr. Green
Виж целия пост
# 11
едно време редовно ме подценяваха с по 5-6 години, но сега много рядко и то е по-скоро заради стила на обличане, а не заради лице или фигура
Виж целия пост
# 12
Мен до едно време ме изкарваха по-голяма : на 14  ми даваха 18, на 18 ме мислеха за 23....
Сега на 30 минавам за студентка , абитуриентка наскоро, по магазини и детски площадки съм момиче и какичка!  Flutter
Като се оженихме, един приятел на мъжа ми бил много разтревожен, че си взима толкова млада жена! (беше се объркал с 8 г + раликата ни от 5 г., стават 13 и човека загрижен!)  Joy
Виж целия пост
# 13
Скоро ще навърша 29 години,а ме мислят за 22-23 годишна.
Виж целия пост
# 14
Аз съм доста дребна, с един такъе момичешки вид, та често ми смъкват по някоя и друга годинка... Много случки имам за разказване, но любимата ми е запознанството с мъжа ми. Работеше нощни смени в една интернет зала. Влизам аз след десет часа и сядам на компютъра, а той ме пита имам ли 18 години. Аз с усмивка му отговарям, че имам даже 26 (тогава бях на толкова), а той  #Crazy После покана за кафе и... така възникна любовта! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия