пак за къпането

  • 647
  • 5
Четох темата по-долу за къпането и различните мнения.
Кажете колко често е добре да се мие косичката.Аз я миех 2 пъти седмично,но от един месец малкия има бебешка кал и му мажем главата през вечер с преварен зехтин,та се налага през вечер да я миеме.
А някои да ми каже нещо за бебешката кал.Вие какво правите.При нас люспичките падат и никнат нови.Кога минава
Виж целия пост
# 1
Цитат на: lo80
А някои да ми каже нещо за бебешката кал.Вие какво правите.При нас люспичките падат и никнат нови.Кога минава


Аз ползвах едно специално кремче на "Клоран" за млечни корички (!!!-то е различно от кремчето им за суха кожа!). С 2-3 намазвания главичката се оправя. На Иво му излизаха на 2 пъти (но бяха много малко, аз ги започвах с кремчето почти веднага) и така ги чистех. На кутийката има подробно упътване как се процедира с кремчето. Препоръчвам го! Дадох нашето кремче на още 3 майки, които с няколко намазвания изчистиха главичките на децата си.
Виж целия пост
# 2
Какво да ти кажа Монката е на 2год.а още има бебешка кал и ве4е се отказах да я мъ4а с,какво ли не.
Аз я 4иста,тя излиза и ве4е спрях да и третирам глави4ката,така поне не и излиза и се надявам,4е ще и падне.
Къпя я през ден вклю4ително с косата,докато и е влажна косата я разресвам с гребен4е и да ти кажа така пада голяма 4аст от калта. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Magimon
Какво да ти кажа Монката е на 2год.а още има бебешка кал и ве4е се отказах да я мъ4а с,какво ли не.
Аз я 4иста,тя излиза и ве4е спрях да и третирам глави4ката,така поне не и излиза и се надявам,4е ще и падне.
Къпя я през ден вклю4ително с косата,докато и е влажна косата я разресвам с гребен4е и да ти кажа така пада голяма 4аст от калта. Stuck Out Tongue


Пробвала ли си с кремчето на "Клоран", за което писах по-горе? На мен ми го препоръча една приятелка, дъщерята на която имаше корички до годинка и отгоре. Беше се мъчила да ги махне с какво ли не, докато не го беше открила.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Vivi
Цитат на: Magimon
Какво да ти кажа Монката е на 2год.а още има бебешка кал и ве4е се отказах да я мъ4а с,какво ли не.
Аз я 4иста,тя излиза и ве4е спрях да и третирам глави4ката,така поне не и излиза и се надявам,4е ще и падне.
Къпя я през ден вклю4ително с косата,докато и е влажна косата я разресвам с гребен4е и да ти кажа така пада голяма 4аст от калта. Stuck Out Tongue


Пробвала ли си с кремчето на "Клоран", за което писах по-горе? На мен ми го препоръча една приятелка, дъщерята на която имаше корички до годинка и отгоре. Беше се мъчила да ги махне с какво ли не, докато не го беше открила.
Не не съм го пробвала,още утре ще отида до щъркела да си го купя.
Благодаря thumbsup
Виж целия пост
# 5
Аз ползвах едно специално кремче на "Клоран" за млечни корички (!!!-то е различно от кремчето им за суха кожа!).
 

Благодаря за информацията и аз ще го потърся още утре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия