Привет и съвет

  • 1 454
  • 18
Здравейте момичета, Hug
От известно време ви чета, но не смеех да пиша...
Изчетох доста от важните теми и честно казано се панирах много.
С приятеля ми от доста време си говорим за бебче, бъзикаме се чат пат но едва този месец спряхме да се пазим. Горе долу по това време започнах и сравнително усилено да чета във форума.
Малко съм объркана в момента, защото искам да кажа много неща, но дори не мога да подредя всичко, което ми се върти в главата, за което моля да бъда извинена.
Вчера се тествах с Шуър Чек и освен контролната линийка се появи и една мнооооого бледичка. Проблема е, че днес цял ден ме гложди нещо, та реших да се обадя на телефона, който е даден за въпроси и информация относно теста. Девойката на телефона беше много мила, но ме посъветва да направя следващ тест след 48 часа, защото не съм изчакала 5 мин., а съм отворила капачето още на втората  Rolling Eyes. Закъснението ми е около 4 дни, но на въпроса "Мога ли да считам теста за валиден и за положителен, след като все пак я има тази бледа чертичка!?", тя отговори - "НЕ!" Cry Не знам какво да мисля сега Rolling Eyes. Кажете вие кога проверявате резултата!? Изчаквате ли, както е посочено в указанието?
Попаднах на една тема, в която бяхте коментирали валидността на тестовете, чувствителността им, концентрацията на хормона в урината, както и това, че бледа небледа -има я чертичката Peace! Това ме успокои вчера и съвсем си повярвах, но сега тази мацка защо ли ми наговори такива неща Rolling Eyes!?
И още нещо, което много ме плаши... Твърде късно започнах да чета тук. За фолиева киселина не бях и чувала преди, а излиза, че е трябвало да приемам такава още преди няколко месеца... Планирах първо да отида на цялостен преглед преди да забременея, но уви май закъснях...  Cry Пуша, пия...абе изобщо не знам как да ви опиша колко зле се чувствам...
Хем голям кеф при мисълта, че мога да съм бременна вече, хем като помисля колко много  мога да съм навредила на бебето (ако има такова) ми се иска да се обеся...
Това беше! Престраших се Rolling Eyes!!!
Виж целия пост
# 1
Ееее, хайде пък сега...да се бесиш! Най-хубавите неща стават неочаквано и непланирано. Каква по-хубава изненада от едно бебе. Почвай фолиевата сега. Аз през първата си бременност въобще не съм пила, защото не бях чувала за такова нещо Embarassed А сега повтори теста и се успокой! И успех Peace Все пак си я има втората черта, нали?
Виж целия пост
# 2
Здравей,Антимама!/и защо,моля с такъв ник,я го смени бързо Wink/
Първо - заповядай в седмичната ни тема - въпросите,страховете,вълненията си ги обсъждаме там. За теста - тук се казва,че втора,колкото и бледа да е чертичка,отчетена преди крайния срок си е положителен тест.Ако искаш повтори утре теста със сутрешна урина.
Не се шашкай толкова - за начало започни да пиеш фолиева киселина,не е фатално,аз първия път изобщо не съм пила,а ми виж лентичката...За пушенето и пиенето ти си решаваш,но не е зле щом сте решили да имате бебе да не го тровиш допълнително, и без това природата е достатъчно отровена вече...
Та така,ако имаш още въпроси - пиши в седмичната/тази която има дати за съответната седмица/,а като направиш пак тест - пиши какъв е резултата.
Успех Hug!
Виж целия пост
# 3
Благодаря за посрещането, подкрепата и съветите момичета Hug!
Утре сутринта ще направя пак Шуър Чек (само него знам) като този път ще поместя капачето след 5-тата минутка и, ако пак има бледа чертичка, ще се похваля с големи букви в седмичната тема;)!
Прекрасен ден ви желая!
Виж целия пост
# 4
Това с местенето на капачето няма никакво значение.
Честито! Пий неофолик и се пази.
Виж целия пост
# 5
Здравей и от мен Laughing. Повтори теста след няколко дни и не се отчаивай надеждата умира последна Simple Smile.Пожелавам ти след няколко дни да се похвалиш с добрата новина  bouquet.Горе главата и не го мисли много
Виж целия пост
# 6
Здравей миличка и добре дошла.
Положителните тестове, които отчетоха бременността ми изобщ оне съм ги чакала 5 минути!!! Бяха с много бледа 2ра чертичка и напълно положителни. Спред мен си бременна и ще се радвам утре да се успокоиш след поредния тест!  bouquet
За фолиевата - започни я още сега.
За пушенето и пиенето - много малко са жените, които предприемат сериозни мерки спрямо здравето си преди докторът да им е потвърдил бременността. Не се тревожи  и не се упреквай излишно.

Започни промените на навиците си още сега и нека първат апромяна бъде в ника ти!   bouquet
Виж целия пост
# 7
и аз пуша и пия , но като носиш нещо мъничко в себе си ще се замислиш дали да го правиш - нали. А пък и на повечето момичета им става лошо и бързо се отказват от лошите навици. Спокойно сега е момента да започнеш с фолиевата киселина и намали максимално цигарките , а когато теста е + .. със сигурност - спри и се отдай на новия живот. Успех и горе главата .
Виж целия пост
# 8
Започни фолиевата киселина,  а цигарите... ще ти се догади от тях ей така, без да очакваш.
Виж целия пост
# 9
az su6to vednaga otvarqh kapa4etata na testovete "Sure Check" i dvata,koito si pravih bqha s po-bleda vtora 4erti4ka, no q ima6e i treti si pravih, koito nqma6e kapa4e, koeto da se mesti-na druga firma i toi be6e polojitelen. Ne mislq, 4e mesteneto na kapa4eto sled 5-tata minuta ima nqkakvo zna4enie. Ti napravi li si dnmes povtoren test?
Виж целия пост
# 10
Направих днес още един Шуър Чек рано сутринта и този път до 5-тата минута държах капачето затворено ( така каза мацката от фирмата), а сега следобед направих още един, който беше без капаче. И на двата имам бледи чертички, като на следобедния е малко по - ярка.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Бледи или не-2 са HugНай-добре отиди на преглед,за да си сигурна,но мисля,че бебето е станало,така че едно голямо честито от мен  bouquet
Виж целия пост
# 12
Чудя се дали да ти честитя първо или да смениш ника си ? Wink
Щом чертичката е факт, не ти остава нищо друго освен да изчакаш още седмица поне и да си запишеш час при лекар! Simple Smile
За фолиевата киселина и аз разбрах от тук и започнах да я пия чак на 20-тия ден от закъснението ми! Simple Smile
Алкохола го спрях без да се и замислям, а цигарите, дето мислех че от тях никога няма да се откажа просто не усетих как ги отказа. Просто взе да ми се повдига от тях, че и от хората които пушат! Wink
Каква ирония! Simple Smile
И татето спря да пуши заради мен!
Не се притеснявай! Не си навредила на бебчо. Толкова много жени разбират късно, че са бременни. Моя колежка кара цветна бременност и разбра в 3-тия месец. До тогава не само, че не беше виждала фолиева киселина, ами то купони, водки се лееха, текили, цигари (лято беше) ... като луда. Да видиш сега малкия Христо колко е сладък! Simple Smile
Хайде горе главата и да се похвалиш в седмичната с потвърждение от доктора! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Wish, ти май вече ми честити в седмичната темичка Hug!!!
Ника го смених още сутринта след направените забележки Blush! ( с тази тема не знам какво да правим, може би е редно да я изтрият модераторите или...!?) Абе да се знае, че antimama вече е МуцунаНа честитките ви не смея да кажа още благодаря, защото малко ме е страх да не би нещо...знам ли, но това разбира се не ме спира да повтарям на всичките си близки по много пъти, че и последния тест има втора чертичка Joy
Виж целия пост
# 14
Бледи или не-2 са HugНай-добре отиди на преглед,за да си сигурна,но мисля,че бебето е станало,така че едно голямо честито от мен  bouquet
apoklistika, дано си права...и аз мисля или по-скоро ми се иска да мисля, че щом има 2 черти значи работата е готова, демек бебеправенето продължило едва 2 седмици вече е приключило Embarassed!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия