помощ търся спешно майстори

  • 1 591
  • 8
Здравейте момичета много често ви четя и много сте ми полезно спешно търся майстори от софия бригада която да правят всичко за основен ремонт като се започва от къртене след това шпакловка замазка и още други ако сте доволни от някой моля да ми препоръчате от софия съм много ще съм ви благодарна
Виж целия пост
# 1
Мога да ти препоръчам един майстор, много добре работи човека и не взима скъпо но не знам дали кърти ,ако искаш мога да ти дам ко ординати и да говориш направо със него ако има някой познаткойто да кърти да се комбинират.
Доколкото съм чувала тези бригади взимат доста скъпо.
Виж целия пост
# 2
И аз съм чувала ,че бригадите взимат доста скъпо. Ние сега имаме майстор за банята и за стените отделно. Не , че и те взимат евтино ooooh! Преди питахме фаянсаджията дали има някой познат за стените, а той каза 4е брат му работи в бригада, но взимали страшно много пари Tired
Виж целия пост
# 3
Вчера дадох на едно друго момиче от форума телефона на един наш съсед, който е комплексен майстор. Ако искаш мога да го дам и на теб.  newsm78
Виж целия пост
# 4
момичета много ви благодаря дайте ми координатите на вашите майстори аз ще им се обадя и ще говоря с тях споделете как минаха вашите ремонти че нас доста работа ни чака колко струва шпаклофката на 1 стая и какво мислите добре ли е ако сложим гипсойкартон вместо шпакловка да се изправят стените много ви благодаря newsm78
Виж целия пост
# 5
момичета много ви благодаря дайте ми координатите на вашите майстори аз ще им се обадя и ще говоря с тях споделете как минаха вашите ремонти че нас доста работа ни чака колко струва шпаклофката на 1 стая и какво мислите добре ли е ако сложим гипсойкартон вместо шпакловка да се изправят стените много ви благодаря newsm78

0899 609427 - Любо е масторът
По отношение на гиспокартона - ако имате възможност - финансова, горещо го препоръчвам. Правихме гипсокартон в Карлово (гаджето и братята му го сложиха) и на нас ни излезе по 10 лева на м2, но знам, че с поставянето излиза 2 пъти по - скъпо горе долу. А иначе - първо страхотно изолира, второ наистина изправя стените и върху него можеш да правиш каквото си поискаш. Ако решите да се спрете на този вариант - пиши да попитам точно за технологията, защото често (да не кажа винаги), когато някой друг ти го поставя, се пропуска по някой етап и накрая ефектът не е такъв, какъвто трябва.  Успех!  Peace
Виж целия пост
# 6
мъжът ми говорил с някакъв майстор и той казал да сложи гипсокартон защото излиза по евтино от шпакловка и щял да вземе по 26 на квадрат с негов материал ще ми бъдеш полезна ако питаш съпруга си и ако не е така сложно дали сами бихме могли да го сложим ще му звънна довечера на любо да видим дали е свободен и да се разберем благодаря ти много искам и да се регистрирам в форума но нещо не успявам нямам ел.поща сигурно за това Hug
Виж целия пост
# 7
Това е телефона на един добър комплексен отбор. 0888/712754  

 Rolling Eyes Работят няколко човека с различни специалности. Не вземат нито евтино, нито скъпо. Средно положение са ценита, но качеството е на ниво. И не са мърлячи.

Ползуваме ги като консултанти и частични изпълнители за нашия строеж. Знаем и на какви обекти са работили преди това. Хареса ни направеното. Работят и с гипскартони. Вероятно ще правят и нашите.

Лошото е, че ги търсят и може да са натоварени в момента.
Хубавото е, че са коректни и си казват.

 #Crazy Желая ти успех и по малко  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 8
мъжът ми говорил с някакъв майстор и той казал да сложи гипсокартон защото излиза по евтино от шпакловка и щял да вземе по 26 на квадрат с негов материал ще ми бъдеш полезна ако питаш съпруга си и ако не е така сложно дали сами бихме могли да го сложим ще му звънна довечера на любо да видим дали е свободен и да се разберем благодаря ти много искам и да се регистрирам в форума но нещо не успявам нямам ел.поща сигурно за това Hug

Според мен 26 лева е доста пари. Нормалната цена е около 20 лева на квадрат с материала. А ако си купите материала - 10 лева на квадрат за поставянето. За сложност не е толкова сложно, но си трябва човек да го е правил. При тях лесното беше, че всички са работили ( единият и работи) в строителството и с всичко са на "ти". И изпипват нещата.
А за поставяне на гиспокартон на тази цена мога да ти дам още един телефон - 0896 806 299 - Матей. Но той предпочита да дойде срещу купен материал и да ти вземе просто по 10 лева на квадрат за поставянето. Можете да му звъннете, за да ви каже какво точно трябва да се купи.
Ако имаш още въпроси можеш да ми пишеш и на кюто - 239 572 419
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия