Проблем с детска кухня!

  • 1 023
  • 16
Мили мами искам да ви попитам дали някоя знае до каква възраст се полага да взимаме детска кухня.Току що ми се обади мъж ми и каза че от кухнята рекли че това ни е последното взимане на купони защото детето септември става на 2 год.Дали е така. Не знам дали има значение но става дума за район Младост. newsm78. Моля някой ако има инфо да каже.Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
От нашата кухня ("Белмекен" 13 ) можех да взимам за Нели храна до 2.5 години.
Виж целия пост
# 2
И в нашата кухня ( Банишора) е до 2г. и половина.
Виж целия пост
# 3
 Благодаря за отговорите,а някой знае ли от къде мога да получа официална информация до кога имаме право да ползваме детска кухня, тъй като имам някои съмнения към служителите където купуваме купоните.
Виж целия пост
# 4
Има възрастови ограничения за групите-1 и 2, но не са задължителни при нас. Мога и на баба си ако искам да купувам, купоните при нас са 1.60 лв, дали има връзка, незнам.
Виж целия пост
# 5
Нащата е до 3г, /Кр. Поляна/ , поне такъв спомен ми е останал от разговора с домакинката
Виж целия пост
# 6
И в нашата кухня ( Банишора) е до 2г. и половина.

Аз също взимам храна от пункта в Банишора, който е към кухнята в Красна поляна. На картончето, с което купувам купоните е написано:
Храни се до: 20.05.2008 г. Тогава синът ми ще навърши 3 г.
Виж целия пост
# 7
Аз питах в нашата (кв.Изток) -до 2.5 години.
Виж целия пост
# 8
 В нашата - Дружба 2, за голямото дете взимах до 2 години
Виж целия пост
# 9
Мисля,че и кухните са подопечни на общината.Звънни там и питай най-добре
Виж целия пост
# 10
В нашата е до 2г.
Виж целия пост
# 11
В нашата кухня в павлово може да се взима храна докато детето навърши 2.5 години!А срока на взимане не се ли уточнява още при записването на кухня?
Иначе е много несправедливо,в някои райони на София до 2 години,в други до 2.5,а в трети до 3 години да се взима.
Виж целия пост
# 12
И в нашата кухня ( Банишора) е до 2г. и половина.

Аз също взимам храна от пункта в Банишора, който е към кухнята в Красна поляна. На картончето, с което купувам купоните е написано:
Храни се до: 20.05.2008 г. Тогава синът ми ще навърши 3 г.


Пак погледнах картата и както и да смятам на моята пише 18.05.2008. Та и аз съм в грешка тогава правиме 2г.8м, ама пак не стават 3г.
Виж целия пост
# 13
И в нашата кухня ( Банишора) е до 2г. и половина.

Аз също взимам храна от пункта в Банишора, който е към кухнята в Красна поляна. На картончето, с което купувам купоните е написано:
Храни се до: 20.05.2008 г. Тогава синът ми ще навърши 3 г.


Пак погледнах картата и както и да смятам на моята пише 18.05.2008. Та и аз съм в грешка тогава правиме 2г.8м, ама пак не стават 3г.

Точно 3 години са. Детето ти е тръгнало на кухня на 10м. нали?
Виж целия пост
# 14
И в нашата кухня ( Банишора) е до 2г. и половина.

Аз също взимам храна от пункта в Банишора, който е към кухнята в Красна поляна. На картончето, с което купувам купоните е написано:
Храни се до: 20.05.2008 г. Тогава синът ми ще навърши 3 г.


Пак погледнах картата и както и да смятам на моята пише 18.05.2008. Та и аз съм в грешка тогава правиме 2г.8м, ама пак не стават 3г.

Точно 3 години са. Детето ти е тръгнало на кухня на 10м. нали?
До навършване на 3г. на детето, а моето става на 3г. на 18.08, а не на 18.05 ( тогава е на 2г.8м.).
Не че има някакво значение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия