Какво бихте пожертвали...

  • 2 759
  • 55
Темата ми е провокирана от една друга тема тук.
Внимание- не става въпрос за физически, психически и емоционално малтретирани деца!

Разбрахме, че на повечето майки тук ужасно много им пука, им дреме, силно са заинтересовани за благото и добруването на чуждите деца.
Е, сега аз ви питам- какво сте готови да пожертвате за нечие чуждо дете, например за моето?! Разбрахме, че на думи всички са много готови да направят много неща. Разбрахме, че всички дават искани и неискани ( най- често) съвети. Разбрах ( поне аз така смятам), че повечето направо си умиргат да си бутат носовете в чуждите паници.
Ако някой се върже на моята провокация- да сподели. Кратко, точно и ясно- какво бихте направили за едно чуждо дете?
Виж целия пост
# 1
Да го черпя един банан.......какво друго да направя за едно щастливо не малтретирано дете
Виж целия пост
# 2
Ако някой се върже на моята провокация- да сподели. Кратко, точно и ясно- какво бихте направили за едно чуждо дете?


Кратко, точно и ясно : това, което няма да ощети моето дете и моето семейство  Peace
Виж целия пост
# 3
бих си играла с него на "Бабо дай огънче"  Flutter
Виж целия пост
# 4
това, което мога в конкретна ситуация
Виж целия пост
# 5
Ще пожертвам 5 минути да напиша на майка му, че вместо да виси у форума, може да си играе с детенцето  Grinning

(Мойто, горкото, се крие зад пердето и неистово опитва да ми привлече вниманието)
Виж целия пост
# 6
Времето и търпението си.
Виж целия пост
# 7
Малко пари и доста време, за да поговоря с майка му и да я черпя няколко питиета  cheers, защото децата са това, което техните родители са направили от тях. Щастлива майка-щастливо дете, и дано добър човек впоследствие.
Виж целия пост
# 8
Ще пожертвам вътрешното си спокойствие и, въпреки бушуващото в душата ми възмущение, НЯМА да направя на майка му забележка относно методите й на възпитание, които теоретично (ама чисто теоретично!) не би следвало да са моя работа.   
Виж целия пост
# 9
какво бих пожертвала? времето си- бих си играла с него  dancing, бих му дала да яде   feeding или да пие вода  Misc Baby Bottle ... да се вдетеня за малко и аз Crazy ...

secretgarden - винаги ми е харесвал подписа ти за шоколад4ето,и всеки път като го видя се замислям .но въпреки това не се отказвам от него... newsm47
Виж целия пост
# 10
Бих му олепила два шамаря.
Един от лево и един от десно, че да фане правиот пат!

Туй от мен...  bouquet

(ако трябва да съм сериозна...първом бих си задала въпроса има ли наистина нужда да правя нещо...и след това всичко останало.
Пътя към ада...всички знаем с какво е покрит.)
Виж целия пост
# 11
Дрешки, играчки, време за игра. Заповядай.
Виж целия пост
# 12
бих си играла с него на "Бабо дай огънче"  Flutter
Е това жертва ли е?
Бих пожертвала много неща, стига майката да има нужда от мен или да ме е помолила за това. На сила и без покана не се натрапвам. Например бих го гледала за няколко часа, за да си вземеш дъх и да починеш, без условия и без заплащане. Peace
Виж целия пост
# 13
Аз обаче нещо не разбрах дали това дете има нужда от някаква специална помощ, в смисъл, възпитава се или се грижат за него в разрез с наште разбирания или просто то си едно щастливо чуждо дете и какво бихме направили за него?
Виж целия пост
# 14
Бих купила вафла, или бисквитки, или малка играчка - например топка. Нещо не много скъпо - дори да имах възможност не мисля, че е удачно.
И аз бих отделила време да си поиграя с друго дете - ако е момиченце например да шием дрешки на куклите, ако е момченце да ритаме топка.

Бих се заминавала с чуждо, но възпитано и уважително дете.
Търпение например не бих отделила, защото и без това ми е в недостиг за моето собствено дете - така, че ако детето не е спокойно не бих жертвала нищо.

Незнам по темата ли се изказах?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия