"Защо жените избивате комплекси на чужд гръб"

  • 4 792
  • 103
От много време ви чета, сега се регистрирах да ви попитам, защото аз като мъж, някак не разбирам женската психика.Не се ли чувствате красиви , желани, нямате ли самочувствие - чел съм изказвания, които ме докарват до истеричен смях - а най-лошото е, че авторката се е изказала сериозно.Каква  е тази завист между вас, бе? Какъв е тоя фалш и лицемерие?Еееех, ЖАЛКО, ако можехте да се подържате една друга така, както ние мъжете го правим - знаете ли колко щастливи щяхте да бъдете?Защо ви е страх да бъдете себе си? А може би, анонимността ви дава сила и се чувствате непобедими и единствени?Или когато си анонимен избиването на комплексите не се приема за такова - защото липсата на реалност го изключва?Няма ли най-сетне да свалите камуфлажа и да бъдете себе си- злобни, лицемерни, завистливи - просто жени.Нима не разбирате,че ние ви харесваме такива-ИСТИНСКИ,ОТКРИТИ,ЧЕСТНИ.И в същото време ни харесва да сте СИЛНИ,ЗЛОБНИ ДОРИ И ЗАВИСТЛИВИ.Толкова ли е трудно да признаваш грешките си?Да бъдеш открит и да общуваш нормално?Тук се забелязва едно надхвърляне,едно перчене,един нарцизъм в женски вариант.Всички ли сте умни,интелегентни и добри-толкова много колкото го показвате?
Защото според мен всичко е фалш и лъжа-а животът не се гради на това.Помогнете ми да усмисля това гонене,тази жажда за напревара,това високо самочувствие,кото притежавате повечето тук.Защото аз съм просто един мъж-и всичко,което чета тук ми е непонятно-не може на света да съществуват ТОЛКОВА големи комплекси и ТОЛКОВА голямо желание за изпъкване и величие.
Виж целия пост
# 1
Отключвам темата, защото се оказа регистрация на "половинка".

Войната може да започне сега!:)
Виж целия пост
# 2
Уважаеми, не е лошо да дадете примери с избиване на комплекси на чужд гръб? чий е чуждият гръб? Какво толкова силно ви трогна и решихте да изкажете възмущението си?

любопитна съм, та да питам...

подпис: просто една жена
Виж целия пост
# 3
След малко неуточнено неудобство,и кратък разговор на лични с единият от модераторите,се оказа,че има недоразумение породено от моя страна.
Нека да ви се представя-аз съм мъж на една от потребителките тук-казвам се Иван, живеем заедно вече 9 години и много се обичаме, имаме едно малко мъжко съкровище, което изпълва живота ми. Жена си също много обичам. Живеем над мама, тати и сестра ми. В къща сме, с двор, в който детето си играе. Работя, не съм хаймана. Жена ми е по майчинство - разбирате защо.
Моля всички ви след мен да се представите така, както аз го направих - благодаря ви. Mr. Green
И ако може да преминем на темата,която е сериозна за мен.
Виж целия пост
# 4
Олеле,майко,колко много роднини се появиха.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 5
Представяли сме се много пъти до сега.
Нямам подобни впечатления, така че не мога да коментирам.
Виж целия пост
# 6
.
Моля всички ви след мен да се представите така, както аз го направих - благодаря ви. Mr. Green

Има теми за представяне - ходи чети, ако си нямаш друга работа  Wink
А по така подробно даденото описание току-виж някой те познал:)))))))
Виж целия пост
# 7
брей, помислих, че е мама кенга.

а сериозно - прав си. За много от нещата си прав, но да скачаш срещу 20 хиляди жени е малко глупаво Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз съм си обикновен човек и ще си избивам комплексите на когото си поискам........Няма правило във форума срещу избиването на комплекси..........
Виж целия пост
# 9
Жълтурче, виждам, че говориш за мъжете, като за НИЕ и как ни харесвате...
недей така, моля те.
говори за себе си. мъжете ги остави , те не биха си губили времето в тоя форум, най-малко биха се занимавали с това да провокират жените тук.
Виж целия пост
# 10
.
Моля всички ви след мен да се представите така, както аз го направих - благодаря ви. Mr. Green

Има теми за представяне - ходи чети, ако си нямаш друга работа  Wink
А по така подробно даденото описание току-виж някой те познал:)))))))

Ето още нещо,което не разбирам в жените-зеленото човече е символ на какво,като емотиконка?Извинявам се пак,че не разбрахте хумора-мисля,че е ясно,че не очаквам всички да се представят един по един,та да ме пращате да чета теми с представяне.
Виж целия пост
# 11
На собствен гръб комплекси трудно се избиват. Пък и не виждам някой да се е изгърбил от избиване на комплекси върху му.
Жена, от бялата раса, зодия телец с асцендент телец, с дете с подобни координати, но от мъжки пол, бялата раса. Умерено комплексирана търси гръб да поизбие малко от гадниците  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ето още нещо,което не разбирам в жените-зеленото човече е символ на какво,като емотиконка?Извинявам се пак,че не разбрахте хумора

Ами...кофти начало просто.
След като на теб не ти е ясно, че трябва да се представиш преди да пишеш в този форум, аз откъде да знам, че това значение ти е известно?

П.П. Остай таз рабута, нидяй са заяжда с мен...
Виж целия пост
# 13
На собствен гръб комплекси трудно се избиват. Пък и не виждам някой да се е изгърбил от избиване на комплекси върху му.
Жена, от бялата раса, зодия телец с асцендент телец, с дете с подобни координати, но от мъжки пол, бялата раса. Умерено комплексирана търси гръб да поизбие малко от гадниците  Mr. Green

ето ти моя! избий си коплексите Франзело!   Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
И аз си зададох въпроса как мога да си избия комплексите... на собствен гръб. Mr. Green Ако предложиш решение, ще помогнеш на много дами.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия