Памперс бански-къде?

  • 1 144
  • 17
Чух че имало такова чудо памперс бански или памперс за басеин.Не знам как точно се нарича и какво представлява,но понеже живот и здраве в края на другата седмица заминаваме на море ми се иска да намеря.Дали някоя от Вас е виждала,купувала или ползвала тези памперси? Ще бъда благодарна за всяко мнение!
Виж целия пост
# 1
мисля е се казваше маркаа Бамбино Мио
виж в данет и фемили-бг
Виж целия пост
# 2
Да има такова чудо.В Надежда ги има,на Ломско шосе,но са скъпи-един е 17лв.  #2gunfire  Не са еднократни-нещо се сменяло,обаче какво    newsm78
аз пък видях едни на нашия пазар за еднократна употреба и са сравнително по-евтини,ама като не си спомням цената   newsm78   ще питам ,но другата седмица чак,че не съм в София.Съжалявам,че немога да ти услужа веднага   Peace
Виж целия пост
# 3
има такива на Бенетон, не са скъпи, но само в Бургас знам къде се продават. На хъджис са отврат, в момента ползвам на либеро, защото на бенетон имаше само малки размери.
Виж целия пост
# 4
В магазин Комесед в София има на Хъджис, но цена не мога да ти кажа.....
Виж целия пост
# 5
В Хер бебе на Мадрид има на Хъджис-7-12 кг(12бр.-5.40 лв) и 11-15кг(11бр.-5.40лв).Това са памперс бански за еднократна употреба.Инфото е от днес Simple Smile
Виж целия пост
# 6
В ТСМ на "Ангел Кънчев" - не е за еднократна употреба, струва около 11 лв., но има само за ръст 74-80.
Виж целия пост
# 7
има такива на Бенетон, не са скъпи, но само в Бургас знам къде се продават. На хъджис са отврат, в момента ползвам на либеро, защото на бенетон имаше само малки размери.
Това на Бенетон няма нищо общо с банските.Това са обикновени памперси,но са найлонови отвън.Не се заблуждавайте!
Виж целия пост
# 8
това, че са найлонови отвън не ги ле прави подходящи за бански?
Виж целия пост
# 9
еми пробвай ги и после пробвай памперс-бански и ще откриеш разликите.
Виж целия пост
# 10
в парк "Гео Милев" кв.Редута има детски магазин и там видях Huggies различни разцветки и размери предлагат.
Виж целия пост
# 11
Да има такова чудо.В Надежда ги има,на Ломско шосе,но са скъпи-един е 17лв.  #2gunfire  Не са еднократни-нещо се сменяло,обаче какво    newsm78
аз пък видях едни на нашия пазар за еднократна употреба и са сравнително по-евтини,ама като не си спомням цената   newsm78   ще питам ,но другата седмица чак,че не съм в София.Съжалявам,че немога да ти услужа веднага   Peace


Нещо си се объркала. В склада на "бебе Вики" на Ломско шосе в Надежда има за еднократна употреба и 11 бр. са 3.40 лв. Вече две години купувам от там такива.
А между другото случайно изпрах един и установих че като се изперат и изсушат могат пак да се ползват.
Виж целия пост
# 12
Къде е този склад на Ломско шосе и каква марка са памперсите?
Виж целия пост
# 13
Да има такова чудо.В Надежда ги има,на Ломско шосе,но са скъпи-един е 17лв.  #2gunfire  Не са еднократни-нещо се сменяло,обаче какво    newsm78
аз пък видях едни на нашия пазар за еднократна употреба и са сравнително по-евтини,ама като не си спомням цената   newsm78   ще питам ,но другата седмица чак,че не съм в София.Съжалявам,че немога да ти услужа веднага   Peace


Нещо си се объркала. В склада на "бебе Вики" на Ломско шосе в Надежда има за еднократна употреба и 11 бр. са 3.40 лв. Вече две години купувам от там такива.
А между другото случайно изпрах един и установих че като се изперат и изсушат могат пак да се ползват.


Може,просто така ми каза една приятелка,която живее там и ги е виждала   Hug
Виж целия пост
# 14
еми пробвай ги и после пробвай памперс-бански и ще откриеш разликите.
Открила съм ги разликите и затова ги препоръчвам тези
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия