Конна езда?

  • 7 849
  • 30
# 15
Защо, KUKURUZKA?

Просто потвърждавам! Тез коне в Триград ги знам! И ветеринарният им доктор, даже... Grinning

Радвам се за приключението ти.

Даже ти завиждам мъничко!

Аз самата не съм се качвала на кон!

Но мога да го нарисувам!

И конят...и преживяването!


Виж целия пост
# 16
преди яздих много но сега в германията много скъпо удоволствие,
усешането е невероятно преживяването също,оби4ам контакти с животни но с кон е нещо неописуемо,в на4алото едвали ще можеш да усети6 насладата но с те4ение на времето  ще разбере6 4е е прекрасно!!!
пожелавам ти успех в на4инанеието



п.с.  немисли 4е ще паднеш защото наистина ще стане ако го мислилиш(ли4ен опит,и бая си натъртих гърба и дупето.....)
Виж целия пост
# 17
И аз съм пробвала, епизодично, на морето или на Боровец, дето има коне за час.
Като за начало почни с 15 мин, не повече, щото се лови мускулна треска на мускулите на бедрата от вътрешната страна.
На първото ми ядене имаше случка - бяхме с колежка от следването и обикаляхме една поляна. Дойдоха някакви други коне с ездачи и жребците се сбиха. Беше като по филмите, видях как се изправят на задни крака и се хапят, а хората се спуснаха да спасяват колежката. Помислих си само - "Е, тука ако падна, край!" Мене никой не ме спасяваше и въобще не знаех какво става, кобилата, дето яздех, скочи и се понесе, вече съвсем не знаех какво правя, само разбирах, че още не съм паднала, а тя препускаше и ме отнасяше далеч от биещите се жребци. Тогава усетих едно особено чувство на благодарност, и може би това е сливането с коня...
На колежката нищо й нямаше, бяха хванали коня навреме, а и тя се беше държала юнашки. Предложиха ни за компенсация да идваме да яздим. Да кажа ли, че на другия ден от мерак яздих към 40 мин и после ме пипна мускулна треска Simple Smile
Затова предупреждавам - в началото по-кратки сеанси Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Кон - не. Яздила съм магаре, катър и едногърба камила.
Виж целия пост
# 19
Оооооо любимият ми спорт  Hug 7-ми клас тренирах 1 година усилено езда, след това любителски. Не съм се качвала от 2 години и старшно много ми липсва. Няма нищо по-хубаво от това, поне за мен. Това е спорт, който ме кара да забравя всичко и разпускам най-добре  Peace  Яздила съм на конната база в с. Войводиново - хубаво е, най-хубаво обаче е на морето по плажа и по полета и горички. Не ми харесва да яздя по писти, губи се удоволствието. Мъж ми не язди, та покрай него и аз се занемарих, получава се малко момента - щом той не прави нещо - ние не го правим  Cry Но дано тази година да ми се усмихне късмета.   Praynig
Виж целия пост
# 20
Яздила съм в гимназиалните си години. Не е толкова лесно, колкото изглежда по телевизия  Mr. Green Като слязох, не можех да си събера краката, буквално.
Виж целия пост
# 21
Яздила съм...
Прекрасно усещане!!!

Сега водим Елина да язди едно пони чат-пат...страшно м ного и харесва...
Виж целия пост
# 22
Няма да забравя никога как се молех на баща ми да ме пусне да пояздя едно конче на морето, когато бяхме...Той ми извади 1000 довода, че било кранта, стара, вмирисана и болнава и нам още к'во си и така и не ме пусна...
При това положение си оставам само с надеждата някой ден да пояздя и да е хубав, расов жребеца (или коня), каквито видях на голф-базата при Ихтиман.
Виж целия пост
# 23
яздила съм на слънчев бряг (старата конна база беше много добра), резиденция перла, ммц-приморско, ихтиман..
последно ходих в новата конна база на слънчев бряг, но останах разочарована - слабо обслужване и нервни коне...

невероятен спорт! и скъп...
Виж целия пост
# 24
Яздих преди години на Златните. Но да кажа, че първия път се започва с яздене в кръг, а коня го води инструктор поне там беше така. Усещането беше страхотно.
Но на следващия ден усещането при 5 часово пътуване с автобус не беше толкова страхотно.
Виж целия пост
# 25
Яздите ли? Яздили ли сте? Искате ли да яздите?

По повод темата с репресиите на старите потребители - и тук така!

При толкоз народ на едно място не мога да повярвам, че само 2-3 са яздили или искат да яздят! Признайте си!
Виж целия пост
# 26
Аз си признавам! Имам си едно мило конче- Цезар,  на село при grandparents и него си го язда. Grinning Всъщност баба ми и дядо ми винаги са имали коне, а аз прекарвах на село по цяло лято и се научих да язда още преди да тръгна на училище, сама, без седло.Вярно, конете не са били расови, скъпи някакви, но бяха невероятни животни, умни, интелигентни и ме слушаха.  Wink Не, че не съм падала, даже ръка си чупих при едно салто, ама не съм се уплашила. След време съм решила да си купя собствен кон, ама кога точно и къде ще го гледам- не съм го решила!
Виж целия пост
# 27
Потвърждавам - клуб Аркан, по пътя за Асеновград, точно като слезнеш от моста.
Хубаво е, и треньорът/или както там се нарича/ е постоянно с теб, обяснява.
Една карта е 120 лв, 10 посещения. /не съм сигурна 10 ли беше? Rolling Eyes/
Ако искаш, другия път ела с нас, тъкмо ще разгледаш и видиш.
И децата много се радват.
Виж целия пост
# 28
Аз имам голямо желание да яздя и въобще желание за контакт с животинчето. Обожавам животинките. Някой може ли да ми каже къде във Варна или близо до Варна има конна база и съответно условия и цени. Hug
Виж целия пост
# 29
Във Варна има във Виница-миналата година беше 25 лева за 1 час .Тази година е пак толкова,предполагам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия