Как се пазите от комарите в къщи.

  • 3 951
  • 45
Я кажете Раид ли е наи сигурното средство за борба с тях или има и по ефикасно. Аз съм намислил да си купя една от онези електрическите "трепачки " дето направо ги пържи, някои имали такава???
Виж целия пост
# 1
Само внимавай каква марка вземаш,че си купихме такава и я ползвахме като нощна лампа Sad
Сега сме на Райд!
Виж целия пост
# 2
Райд и Байгон - таблетки ползваме, но въобще не съм доволна.

Най-ефективно мъжът ми се справя с осигурителната си книжка или сметката от БТК /както си е в плика/- целия таван и стените са осеяни с трупове на комари.   #Cussing out
Виж целия пост
# 3
райд с течност или таблетки
Виж целия пост
# 4
С комарник  Peace Гледам да не ги пускам да ни навестяват,но някой нахален влиза отвреме на време
Виж целия пост
# 5
С Райд, течност. Нещо не ми вдъхват доверие таблетките, въпреки, че явно и те пазят. Свърши ми течността и 2-3 дни слагах таблетки. Обаче снощи съвсем забравих да включа машинката и резултата е налице - изядени сме и двамата с мъжо  #Cussing out
Виж целия пост
# 6
Машинките с Райд течност са най-ефикасни според мен.Нося ги с нас, когато сме на почивка. Crazy

За вечерите на открито ползвам AUTAN стик, не оставя петна върху дрехите.Мен комарите ме кльопат и през дънки. ooooh!

Виж целия пост
# 7
И аз вече ще полудея с тези комари, навсякъде комарници, мрежи и така и откъде намират пак да влизат незная. Аз не съм имала толкова много пъпки през целия си живот, ами като дойде бебка какво ще правим, не ми се мисли Weary
Виж целия пост
# 8
Имаме мрежи на прозорците.
Виж целия пост
# 9
Тази година нямаме комари  Hug , но по принцип райд таблетки  Naughty.
Виж целия пост
# 10
Raid течност в спалнята и таблетки в хола. Доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 11
В момента нямаме,за щастие!
Преди 3 години живяхме на километър-два от тук и беше пълно с комари.Имахме мрежи на прозорците,но не ги спираха-влизаха през входната врата веднага щом я отворим,а също и през отдушника в банята.Моряхме ги с Райд-течността,но не на 100% Confused
Виж целия пост
# 12
С комарници на всички прозорци  Peace
Виж целия пост
# 13
Ползваме Райт таблетки (ламинат). Действат Peace, после намирам трупове на комари тук таме Simple Smile.
Виж целия пост
# 14
Имаме комарници на прозорците. Но понеже пак си влизат понякога незнам от къде имам и новото устройство на Чико с ултразвук. Забелязах, че комарите се обездвижават от него и  умират.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия