Хотел "Св.Никола" между Равда и Несебър - апартамент 30лв????

  • 2 817
  • 3
Здравейте
да попотам, че нещо ми се струва невероятно
хубав хотел, супер разположение и цена на апартамен 30лв. от 01.09 септември,звучи невероятно,поне за мен
пуснах съобщение за да проверя достоверността на рекламата, но нямам отговор, дано го дочакам
иначе, някой посещавал  ли е  този хотел, че аз на него се спрях, но все пак искам да чуя и вашите впечетления
стори ми се доста прилична цена за апартаментче,но дали е така
иначе ако някой е почивал при добри условия и при тези пари за апартамент , нека да даде координати
ние сме с дете на годинка и осем месеца, което се буди често нощем и не искам да нарушава съня на баткото , та затова държа на апартамент или студио или нещо друго подходящо за нас
Виж целия пост
# 1
здравей ако става въпрос за този хотел http://www.hotel-stnikola.com/ ние бяхме там юли месец за 30лв. стаята. Много съм доволна, чистеха и подреждаха стаите всеки ден (ако си оставите ключа на рецепцията). Ново е и собственичката е много готина. Обаче те съветвам да звъннеш на gsm-ите, а не да чакаш отговор по майла. Също така не си взимай първи етаж, много е ниско, макар че аз като бременна реших така, че да не катеря стълби.
Виж целия пост
# 2
здравей ако става въпрос за този хотел http://www.hotel-stnikola.com/ ние бяхме там юли месец за 30лв. стаята. Много съм доволна, чистеха и подреждаха стаите всеки ден (ако си оставите ключа на рецепцията). Ново е и собственичката е много готина. Обаче те съветвам да звъннеш на gsm-ите, а не да чакаш отговор по майла. Също така не си взимай първи етаж, много е ниско, макар че аз като бременна реших така, че да не катеря стълби.

Здравей, да те питам близо ли е до плажа? А до Центъра на Равда?
Виж целия пост
# 3
ами близо е но до този т.нар. плаж на бившия лагер Олимпийски надежди. Минава се през едни бивши лагери(или още работят не знам newsm78) и за 5 мин се стига. Но ние понеже сме с кола предпочитах да ходим малко по към Несебър, да не е навалица. Иначе има още един плаж южен ли беше не помня който е в другия край на Равда но там е голяма лудница и не сме ходили.

За центъра, ами то е едно малко село с една улица, така че да близо се стига.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия