Бебето ми мърда по-малко. Нормално ли е?

  • 6 056
  • 21
Здравейте. Бременна съм в 27 седмица. От 2-3 дни забелязвам,че бебето ми мърда по-малко.Това нормално ли е според вас или нещо не е наред  Cry
Виж целия пост
# 1
Нормално е разбира се!Не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 2
Какво значи по малко?Важно е,че мърда!Нормално е все пак понякога да са по спокойни и да не мърдат толкова често.Мойте също са били така,даже съм стигала и до притеснение,но всичко беше наред.Ако пък си притеснена се консултирай с лекар и готово.
Леко бременеене и късмет!
Виж целия пост
# 3
Спокойно напълно нормално е,пак ще се активизира.При мен имаше един период много се беше кротнала,но сега рита и шава непрекъснато.Един ден са по кротки,на другия си наваксват и така.
Виж целия пост
# 4
 Peace благодаря ви  Hug
Виж целия пост
# 5
Какво значи по малко?Важно е,че мърда!Нормално е все пак понякога да са по спокойни и да не мърдат толкова често.
...

Абсолютно е нормално:
1. бебето също спи или просто си почива;
2. колкото повече расте, все по-малко място има за движение.
Важното е, че се движи.
Въпреки това, консултирай се и с лекар.
При мен едната шушулка се беше заклещила в таза ми през 7-мия месец и нямаше как да се движи (най-много да успееше да се попротегне или да размаха ръчички и толкова). Това беше и една от основните причини за секцио.
Лека и спокойна бременност ти желая.
Виж целия пост
# 6
Нормално е .
Даже моето бебе не беше толкова активно като цяло.Но имаше периоди през около 3 дни,където си почиваше повечко.
Щом го усещаш-няма нужда от притеснения.
Виж целия пост
# 7
Нормално е, и при мен в тия седмици нямаше кой знае какво движение в коремчето, важното е че го усещаш Peace
Виж целия пост
# 8
има достатъчно отговорили мами вече Simple Smile
нормално е да има промяна в интезнивността на движение на бебето. В повечето случаи (но не винаги) с напредването на бременността, движенията да понамяват поради простата причина, че мястото става все по - ограничено. Притеснително би било, ако престане да се движи.
Виж целия пост
# 9
Споко,напълно е нормално Wink.
Виж целия пост
# 10
Моят не спираше да бушува  Joy и аз се радвах когато ми даваше малко спокойствие ! Не се притеснявай мисли си само положителни неща ! Леко бременеене   bouquet
Виж целия пост
# 11
от докито знам, че режимът на бебетата в корема е различен от този, когато се родят. редуват се 15 минутни периоди на сън. забелязала съм, че когато се движа бебчо не мърда т.е от люлянето май си поспива повечко. пък и не винаги може да го усещаш кога се движи. като съм ходила на ехограф и се е виждало бебчо как шава, пък аз нищо не усещам
Виж целия пост
# 12
И на мен бебето ми беше започнало да мърда по-малко, но около 37 седмица. Ходих на лекар и се успокоих. Peace
Виж целия пост
# 13
Едва ли трябва да се притесняваш.При мен движенията на бебо са всеки ден различни
Виж целия пост
# 14
Какво значи по малко?Важно е,че мърда!Нормално е все пак понякога да са по спокойни и да не мърдат толкова често.Мойте също са били така,даже съм стигала и до притеснение,но всичко беше наред.Ако пък си притеснена се консултирай с лекар и готово.
Леко бременеене и късмет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия