Хладилник Liebherr CU 3021

  • 1 680
  • 8
Някой има ли Хладилник Liebherr CU 3021? Мислим да си купуваме такъв и търся отзиви за него
ето го и самия него : 

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=662780
Виж целия пост
# 1
ние не сме с такъв, но мъжът ми работеше за една от тези големи вериги и от колегите си знаеше, че тази марка е една от най-добрите за хладилници.
нали знаеш как дори една фирма да прави различни продукти - все някои са по-добри, други не толкова. дори за филипс или панасоник като се говори. та либхер са кажи речи най-добрите когато става дума за хладилник.
това според мен което не му е хубаво са стъклените рафтове - нашият е така също. тези стъклени рафтове при отваряне на хладилника се изпотяват от температурната разлика, освен това все се мацат и аз не знам от какво. но е факт, че повечето нови хладилници са с такива рафтове. не знам кое им е предимството - по-удобни са от тия като решетка ама с това мацане ooooh! писнало ми е. иначе всичко друго му е хубаво - и енергийния клас и автоматичното размразяване.
мисля че е много добър избор
Виж целия пост
# 2
Наскоро си купихме хладилник от тази марка и засега работи много добре.
Виж целия пост
# 3
Либхер е една от най-добрите марки за хладилници,ние имаме такъв и сме доволни,а са и доста безшумни  smile3505!
Виж целия пост
# 4
Ние също търсим хладилник. Към момента съм се насочила точно към Liebherr. Конкретно този като характеристики ми изглежда добре. Фризера му може и да е по-голям, но там зависи какво точно търсите. Аз определено искам да има по-голяма фризерна част. Обаче съм се замислила за нещо друго. Височината му е почти колкото мене и се чудя дали ще ми е удобно ползването. 179см си е... абе да не стане така, искам да си извадя яйца, а те ми падат по главата. Ама се обясних и аз, ама... Simple Smile Трябва да се види на място като застанеш до него дали ще е удобен. Мда...
Другото, което не видях конкретно за този, е дали е с два компресора.
Виж целия пост
# 5
точно такъв е нашия,незнам какво да ти кажа,освен,че го ползваме вече 2 години
 и пу-пу всичко е ок Whistling
добър избор Laughing
Виж целия пост
# 6
Това е марката, за хладилник Peace
Виж целия пост
# 7
Подобен е и нашият хладилник. Купихме го през авг. 2003г. и до сега си действа безотказно  Peace
Виж целия пост
# 8
Това е марката, за хладилник Peace
Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия