Какво е БХС ?????

  • 811
  • 8
Здравейте чета тук из форума че бъдещите мами ходят на иследване на БХС  newsm78 не съм на ясно с нещата може да ви прозвочи смешно но не знам какво е БХС надявам се че някой ще ми обясни какви са тия иследвания  и какво иследват по точно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Тук и тук пише  Wink
Виж целия пост
# 2
Привет,
Ако съм права БХС е биохимичен скрининг - това е едно от изследванията, които се правят по време на бременност, с което се проверява дали има някакви генетични аномалии и болести на бебчо. Прави се само ако има някакви фактори, пораждащи съмнение за наличие на такива проблеми, а не на всички бременни. Предполагам, че другите момичета ще ти кажат повече подробности, тъй като на мен не ми е правено такова изследване, а това което знам е от четене на разни статии.
Виж целия пост
# 3
Биохомичен скрининг  Peace
Виж целия пост
# 4
мен ми вземаха един път кръв от вената миналия месец но незнам дали това е БХС или не  newsm78
Виж целия пост
# 5
мен ми вземаха един път кръв от вената миналия месец но незнам дали това е БХС или не  newsm78

Кръв за БХС се взима само в Майчин дом на 14-ти етаж.
Там се прави и самото изследване.
Виж целия пост
# 6
мен ми вземаха един път кръв от вената миналия месец но незнам дали това е БХС или не  newsm78

Кръв за БХС се взима само в Майчин дом на 14-ти етаж.
Там се прави и самото изследване.
И в Шейново  в консултацията вземат кръв и я носят пак в Майчин дом .Ако ходиш там н аконсултации ще ти обяснят за какво ти вземат кръв .
Виж целия пост
# 7
И в Шейново  в консултацията вземат кръв и я носят пак в Майчин дом.

 Peace
Тъй е.

zai4e84   просто питай за какво са ти взели...
Виж целия пост
# 8
за съжаление аз не съм от софия аз съм от град лясковец и ходя в горна оряховица в болницата защото в нашия град няма  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия