Слънцезащитен крем?

  • 1 285
  • 25
Досега не съм слагала на Калина, но ни предстои море и се чудя какъв да е и най-вече какъв фактор е подходящ за дете на 2 години, което е беличко като пуканка?!... newsm78
Виж целия пост
# 1
Моят избор е това:
http://www.spirig.ch/english/sonne/index.htm
Цялото семейство ползваме 25 фактор-лосион,не съм купувала специално за дребната.
Виж целия пост
# 2
Аз на моя малчуган му взех Nivea- 25фактор .
Виж целия пост
# 3
Има много такива теми , пусни си търсачката. Според мен най-малко 30и фактор, че и доста нагоре. А ти досега съвсем никаква защита ли не си и слагала? newsm78
Виж целия пост
# 4
ние ползвахме Vichy 50 фактор
Виж целия пост
# 5
Има много такива теми , пусни си търсачката. Според мен най-малко 30и фактор, че и доста нагоре. А ти досега съвсем никаква защита ли не си и слагала? newsm78

Досега не съм слагала защита - миналото лято я водихме на море, но я беше страх и не е стояла на плажа. Иначе гледам да сме на сянка, а ако сме на слънце е с шапка с периферия.
Виж целия пост
# 6
      На Нивея 50 + фактор ползвахме.
Виж целия пост
# 7
Препоръчвам Авене или Гарние - доволна съм и от двете, Авене е по-скъпата марка. Ползвала съм и на Юсерин, но разбрах, че последните години ги били развалили.
Виж целия пост
# 8
Много съм доволна от Нивеа,но една моя позната,която работи в ХЕИ,ми препоръча едни български -казват се ELLEA.По принцип сме малко скептични към българското,но аз лично ще го пробвам.Детския струва около 10-11лв.
Виж целия пост
# 9
Божидара няма два месеца,но от около 25 ден като излизаме мажа с Чико фактор 50.Доволна съм!
Виж целия пост
# 10
Бюбхен 25 фактор, много съм доволна
Виж целия пост
# 11
Малката е на Бюбхен и Нивеа. Каката е с един спрей на Ейвън. Нямам оплаквания и от трите.
Виж целия пост
# 12
чико 50
Виж целия пост
# 13
чико  фактор 50 Peace
Виж целия пост
# 14
Понеже и ние сме много бели, та взех на Бюбхен - 32 фактор. Без да сме ходили на море, си го мажа всяка сутрин преди да излезнем. Вече за 2м. има такъв хубав тен, без изобщо да е изгарял. Препоръчвам го!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия