мами помогнете ми... - откъде да наема клоун за РД в Пловдив?

  • 501
  • 5
мили майчета скоро моето слънце има рожден ден искам да и организирам парти и да поканя клоуни ние сме от пловдив и ви моля ако някои има информация за клоуни в пловдив откъде и как могат да се наемът моля  да ми пише.предварително ви благодаря.

Цитат
mili mai4eta skoro moeto slantse ima rojden den iskam da i organiziram parti i da pokania klouni nie sme ot plovdiv i vi molia ako niakoi ima informatsia za klouni v plovdiv otkade i kak mogat da se naemat molia  da mi pi6e.predvaritelno vi blagodaria.

-----------------------
Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
От Кукления театър.
Виж целия пост
# 2
Кукленият театър сега е в ремонт, ако почиват, пробвай "Меджик парти" (на Заимов, с/у Природонаучния музей).
Виж целия пост
# 3
Ако все още не си намерила, пиши ми ЛС, ще ти дам координати.
Виж целия пост
# 4
Детския център"Тазмания" в Халите.Там често има детски партита и канят Пипи.Много е забавна и се съобразява с възрастта на децата.Измисля им подходящи игри и смешки. smile3521
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм услугите на Меджик парти. Постараха се хората, ама не съм сигурна, че ще ги поканя пак.
За завършването на детската градина на голямата ми дъщеря, г-жата намери един много симпатичен господин (имам координати), който се представи страхотно, само дето костюмът му беше доста посредствен...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия