Бойко Борисов- номиниран за "кмет на света"

  • 1 400
  • 28
Тук  можете да гласувате за ББ, ако желаете:
http://worldmayor.com/voting/voting2006.html
Виж целия пост
# 1
гласувах Simple Smile
Виж целия пост
# 2
А кои са тези около него, конкуренцията демек? Кметовете на световните столици ли?
Виж целия пост
# 3
доколкото видях то си пише на кой град в коя държава са кметове, не само на столици
Виж целия пост
# 4
 newsm10 Хайде и аз гласувах!
Виж целия пост
# 5
Съжалявам но не смятам че Бойко Борисов заслужава да е "кмет на света". Напоследък не чувам да се занимава с нещо друго освен с политика, дори проблема с Топлофикация-София май беше като "всяко чудо за три дни". При него повече са приказките отколкото действието. Скоро проблема с боклуците на столицата отново ще излезе на дневен ред и държавата отново ще бъде набедена че пречи на Бойко да се справи с него.
За "Кмет на света" трябва да бъде избран градоначалник с красив и подреден град.
Виж целия пост
# 6
 Браво ! Имаме си още една мутра на световно ниво !  Laughing
Виж целия пост
# 7
 Sick.
Виж целия пост
# 8
 Joy
И аз гласувах, нали все пак е Българин ...
Виж целия пост
# 9
Да гласувам ли???
Той кмет ли е???
Кой е той.........???
Виж целия пост
# 10
Днес Батман, утре Супермен! жалко за света
Виж целия пост
# 11
Днес Батман, утре Супермен! жалко за света
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
и аз гласувах за бойко,ама само не разбрах дали ще си го вземат там някъде и дали после ще имаме някой-който ще вземе да оправи дупките,боклука,бездомните кучета,престъпноста,осветлението,тротоарите,паркингите,гетата,ламаринените сергии,светофарите,пешеходните пътеки... аре спирам,че ми дожаля за следващия...

Виж целия пост
# 13
Между другото, София изглежда забележимо по добре от миналия път, когато бях там.
Виж целия пост
# 14
София за жалост не изглежда чак толкова добре.Бат Бойчо ,не занм как си върши работата,но знам,че дупките стават много по грандиозни.Аз не бих гласувала,за самохвалко,и самовлюбко  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия